Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvehetik emiatt a GYES-t?

Elvehetik emiatt a GYES-t?

Figyelt kérdés
A Magyar Államkincstártól küldtek egy papírt, melyben nyilatkozni kellett, hogy dolgozok-e a GYES mellett. Április 11-ig lehetett beküldeni, de sajnos nagyon elfelejtkeztem róla és ma adtam fel a postán. (Egyébként nem dolgozok mellette.)
2011. ápr. 15. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik el nyugi. Ha április 11-ig beért volna akkor is még csak most dolgozzák ám fel ezeket a papírokat.

Max megjegyzik ott maguk között, hogy na még egy ember aki ennyire nem törődik semmivel. (ne vedd magadra, de biztos ezt gondolják ott bent)

Hétfőre az oda is ér, és ugyan úgy kezelik mintha 11ig beért volna.

2011. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem pénteken ért ide a papír és hétfőn járt le azthiszem a 11.e...szóval esélyem sem volt feladni időben.

Felhívtam őket és aztmondtát hogy semmi gond nincs a későm érkezőkét is elfogadják.

Szóval nincs para..:)

2011. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jó hír kedves utolsó! Mert én sem tudtam feladni!
2011. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt rajt határidő? Én arra emlékszem, hogy április 1-vel megszüntették a GYES-t és ha visszaküldöd, hogy nem dolgozol, újra kapod. Ha nem küldöd vissza, akkor meg április 1-vel megszüntették. Nyilván a te érdeked mielőbb visszaállítsák, mert havi 1 utalás van, hónap végén, ha addig nem kapják meg és nem állítják vissza, akkor ebben a hónapban nem kapsz GYES-t. A következőben fogsz kettőt.

Én egyébként bevittem személyesen és átállították azonnal, mondta a nő, rendben akkor kapom újra.

2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!