Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Máshoz is meglepetésszerűen...

Máshoz is meglepetésszerűen megy a védőnő?

Figyelt kérdés
Fél éve kb. új védőnőt kaptunk. A régi mindig egyeztetett, hogy mikor jönne, ez az új meg állandóan csak betoppan. Ez csak nekem furcsa? Elvégre nem családtagom, vagy barátnőm, hogy csak úgy jöjjön-menjen!?
2011. dec. 7. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, a miénk is ilyen. 10 hetes terhes voltam és már akkor is csak úgy betoppant. De hogy akkor minek jött....nem tudom.
2011. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Végülis ez lenne a normális. Ha bejelenti, akkor tuti hogy nem a mindennapi állapotokat fogja látni, hanem egy kicsicsázott házat, gyerek segge kinyalva, stb.
2011. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ez igaz, de attól még szólhatna hogy pl. a napokban be fog nézni vagy valami. Még ha konkrétan nem is mondja meg hogy mikor.
2011. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Engem bárki zavar aki váratlanul érkezik, nemcsak a védőnő. Első babámnál nagyon sokszor jött alkalmatlan időben, szoptatás, fürdés, stb. Mindig beengedtem, kedves voltam vele. Most a másodiknál tisztábban látom az ő szerepét is, meg a családunk nyugalmának a fontosságát. Ha alkalmatlan időben jön, nem fogom beengedni.
2011. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%

Hozzánk is meglepetésszerűen jön, de ha nem alkalmas, én simán elküldöm. pl. ha éppen tenném le a babát aludni, vagy már alszik.

Közel 9 hónap alatt 3-szor látta a fiamat, még a nevét sem tudja, amikor a dokinéni egészséges rendelésén találkoztunk, még egy pillantást sem vetett rá. Inkább konzultálok az ott lévő védőnőkkel, mint a sajátunkkal.

2011. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%
Megpróbálta, de nem engedtem be. Kétszer beengedtem de megkértem hogy legközelebb jelezze. Azóta ha enélkül jön akkor kint marad.
2011. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Beus6 ***** válasza:
Nekem nagyon kedves védőnőm van. Mindig szól ha jönne. Időpontot egyeztetünk. Szerintem ez lenne e normális.
2011. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk kislányom 6 hónapos koráig meglepetésszerűen jött, mert nincs pénz telefonálgatásra, és kihangsúlyozta, hogy nem ELLENŐRIZNI jön, csak beszélni pár szót. Mondjuk így is lett, csak az előtérbe jött be, 5 perc, és ment is. Azóta nem volt nálunk.
2011. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Először nem talált itthon minket, mert pont sétálni mentünk. Akkor azt mondta a telefonban, hogy legközelebb ideszól. Hát nem szólt ide.. Itthon voltunk, de csak azért, mert szabira ment az orvos akihez mentünk volna.

múgy nem zavart, mert ha tudtam volna, hogy jön, akkor sem csináltam volna nagyobb rendet.

2011. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk mindig egyeztetés volt.


Nem tudom miért nem hív és egyeztettek időpontot, szerintem tapintatlanság csak úgy betoppanni valahova. És ha nem is vagy otthon, akkor mi van?


Neki nem az a dolga, hogy meglepetésszerűen ellenőrizzen, hanem az, hogy a gyereket megvizsgálja hogy megfelelően fejlődik-e és a környezete alkalmas-e erre. Azt pedig bejelentve is meg tudja tenni, mert ahol a környezet nem alkalmas, az bejelentett időpont esetén sem lesz az.

2011. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!