Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba hány hónapos volt,...

A baba hány hónapos volt, amikor először mentetek el éjszakára?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
10 honaposan hagytam el eloszor 1 ejjelre.
2009. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Húú az enyém picike, de akkor nem igazán éjszakára, hanem csak inkább estére mentem el, 5 hónapos volt, amikor elmentem szülinapomat megünnepelni, de 10-re otthon voltam. Akkor már nem szopizott, de amúgy se volt éjjel ébredős sose. Aztán utána már olyan havi egyszer elmentem bulizni, mert láttam, hogy nincs ebből gond. Mondjuk nekem könnyű volt, mert a nagyival együtt laktunk, és a fiamnak teljesen megszokott volt, hogy a nagyival is van, szóval nálunk sose volt sírás vagy gond abból, hogy én nem voltam otthon.
2009. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

nálunk is szokva van mindkét nagyihoz, de éjjelre most először marad anyósoméknál, mert tüszős mandulagyuszim van 41-42 fokos lázzal és nagyon döcögősen tudom csak ellátni őt.

8 hónapos, délután már többször aludt ott (nélkülem), de éjjel még nem, és nagyon izgulok, hogy mi lesz...


elmenni meg: kb 5 hós korában mentem el a férjemmel, de 10-re mi is itthon voltunk, addig anyám tutujgatta a lányt.

2009. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Az enyém hét és fél hónapos volt szilveszterkor, én akkor hagytam először a nagyinál. Volt is nagy sirás rivás mikor nem én mentem át éjjel megitatni, de anyumék megoldották, végülis ők is felneveltek két gyereket.
2009. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hat hónapos a gyerek.Még nem voltunk sehol éjszakára.Nem is vágyunk rá.
2009. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Jövő héten szombaton lagziba vagyunk hivatalosak, 3 hónapos a kislányom. Remélem meglesz nélkülünk a mamáékkal, akikkel egy hónapban nem sokat találkoznak, mert vidéken laknak. Már nem szoptatom, úgyhogy nagyon nem izgulok. Ha gond lenne, van telefon, 5 perc alatt hazaérünk.
2009. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!