Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A miskolci Semmelweis kórházba...

A miskolci Semmelweis kórházban milyen rooming-in van? Egész nap együtt van a baba és a mama, vagy lehet kérni, hogy átvigyék a csecsemő osztályra (pl. éjszakára) Hány ágyas szobák vannak? Fürdőszoba?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még az átépítés előtt szültem. Éjjel 11.48 kor született, hajnal 5-kor kihozták és onnantól velem volt végig, kivéve napi 1 2 óra 7-9-ig mikor fürdettek. Csak azt a babát vitték el akinél gond volt. Nem tudom be lehet-e adni, mi nem akartuk.
2010. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
napi 1-2 óra
2010. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules.. Ez hasznos lehet, olvasd el.


2 és 6 ágyas szobák vannak külön zuhanyozóval. Éjszakára lehet kérni, hogy vigyék el a babát, de tök felesleges, a szobatársadé úgyis sírni fog. AS babát reggel hatkor viszik el mérni, fürdetni, vizsgálni, és kilenc után hozzák vissza. Te addig zuhanyozhatsz, vizit van, ágyhúzás, reggeli, gátkezelés, közben szundíthatsz kicsit, szóval nem fogsz unatkozni.

2010. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy 2 és 4 ágyasok? Nem is emlékszem pontosan, én 2 ágyasban voltam, ne kövezzetek meg, ha tévedek.
2010. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mikor hugom született akkor anyukám 4 ágyasban volt azt hiszem..úgyhogy van 4 ágyas is..
2010. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!