Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után változott a...

Szülés után változott a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Én másfél éve szültem,sosem volt sok.Most második hónapja alig van valami.Annyira idegesit,tart pár napig,de szinte semmi,csak pecsételés.Volt már igy valaki?Októberben voltam dokinál rákszürésen,akkor még nem volt ez a probléma.
2011. dec. 11. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el megint orvoshoz ha akartok mostanában babát, ha nem akkor várj még kicsit hátha vissza áll.


Nekem a szülés elött össze vissza volt, habár mennyiségre közepes. de nem volt igazi periodusom. a szülés után beállt 30-32 napra pontosan, így tudtam mikor lettem terhes megint.

2011. dec. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyan olyan, mint szülés előtt. Sosem volt nagy mennyiség, ez maradt így is, annyi változással, hogy régebben inkább a hasa görcsölgetett az első nap, most meg leszakad a derekam helyette. Én a helyedben megkérdezném dokit, ha akarnék még babát.
2011. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elmegyek januárban,mert idegesit.Lehet a pajzsmirigyem miatt van,nem tudom.irtam webdokinak,azt irta hogy belefér a normálisba.Hát nem tudom,annyira kevés,eddig se volt sok,de 1-2 napig rendesen volt.
2011. dec. 11. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első szülés után kevesebb lett a menstruációm.


Nem akarok Rád ijeszteni,de csináltál már terhességi tesztet? Elő fordul ugyanis,hogy terhesség esetén az első 3 hónapban- bár olyan is van,akinél végig!- az esedékes menstruáció pár napos pecsételéssé válik.


Üdv:3gyermekes

2011. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltam,de lehet veszek holnap egy tesztet.Pont mondtam ma a férjemnek,hogy ha igy lenne akkor lassan 10 hetes körül lennék?Hát nem tudom mit szólnék...:-)De szerintem nem az,védekezünk.
2011. dec. 11. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit, ugyanúgy hosszúak a ciklusaim, (35 nap körüll) ugyanúgy az első 2-3 nap erős, utána már alig van és az kitart pontosan 7 napig. (se több, se kevesebb nem volt soha)
2011. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!