Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire változott meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változott meg a menstruációtok a fogamzásgátló szedése után?

Figyelt kérdés

Mennyi volt, hány napig tartott előtte és most milyen?


Bocsi, az előbb is én írtam ki hasonló kérdést...


Igazából nekem elég sok van, és kb 6-7napig tart, ezért kérdezősködök...

Nem szedek tablettát.


2009. jan. 28. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

tabletta elött:

volt hogy kimaradtak hónapok és közepes mennyiség. össze vissza volt.


tabletta alatt:

3 hét gyógyszerszedés aztán egy hét gyógyszermentes idöszak. az egyhétben : elsö 3 napban semmi 4-ik nap reggel pontosan megjött és kb 4 napig volt meg. nem feszített a hasam, tökre jó érzés volt.


tabletta után: (gyereket akarunk)

megjön 28-30 napra de az utolsó pár napon már nagyon feszít a hasam és szurkál a hasam.

2009. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer szedése előtt 5 nap, bő vérzéssel. Gyógyszer szedésekor 5 nap, napról-napra csökkenő vérzéssel.
2009. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napra pontosan beállt, (rendszeres és pontos szedés függvénye), a mennyisége változó, általában 4-5 nap, de ez függ szintén az idegállapottól (értsd stressz).
2009. jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem... köszönöm!
2009. jan. 29. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!