Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta gyermeket várok, a...

Mióta gyermeket várok, a férjemmel inkább csak ölelkezünk, de nem vagyunk olyan szenvedélyesek, mit tehetnék, hogy neki is jó legyen?

Figyelt kérdés
Az ötödik hónapban vagyok, a kezdetekkor sokat voltam rosszul, de ez később elmúlt, ekkor a nemi életünkkel is minden rendben volt egy ideig, de egy pár hete ismét úgy érzem, hogy nincs kedvem a testi kapcsolathoz, inkább azt szeretem, ha átölel és érzem, hogy közel van. Nem tudom, mitől van ez, nagyon szeretem a férjemet, de valahogy nem megy. Ő sem erőlteti, azt mondja, az a lényeg, hogy sokat tudunk együtt lenni, de látom rajta, hogy ezt csak azért mondja, hogy tekintettel legyen rám. Mit tehetnék, hogy romantikusabbá tegyem az együtt eltöltött időnket és megjöjjön a kedvem "ahhoz" is? Nem tudom, hogy ez másnál hogy működik, normális-e, hogy ennyire elment a kedvem a szextől.
2011. dec. 11. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Dolgoznak benned a hormonok, szóval normális.

Most meg leszek kövezve, de ez az a helyzet, ahol vagy ugye belép a képbe az orális szex (valószínűleg egyoldalúan, mert ha te nem tudsz ráhangolódni, akkor felesleges is erőltetni), vagy pedig időnként erőt veszel magadon és cisnáljátok. Nem is feltétlen kell megmondani a férjednek, hogy valójában a hátad közepére sem kívánod a szexet. Egy ideig szerintem kibírható, és így neki is jó, nem marad kielégületlen.

2011. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"latod rajta"? Lehet hogy nem jol "latod".

Elvezd terhesseged, ne filozz felesleges dolgon. Most gyengedseget akarsz nem szexet. Mint irod, ferjed megerti, akkor mi a baj?

2011. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb hulyeseg "ravenni magadat". Miert, minek? Kotelezo? Na ne.

Egy jartas ferfi ugyis tudja. Ha csak uriteni akar, akkor mehet a kupiba is.

2011. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

A várandósság ezzel jár, nincs ellenszer!/mondom tapasztalt férfiként/

Két pozitúra marad:

1. furulyázol időnként;

2. Farkaspóz /ül a párod a luk mellett és vonyít/.

Megszületik a baba utána visszaáll minden a régi mederbe, legalábbis nálunk úgy volt a kötelező 6 hét után.

2011. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék önző lenni, nekem az is fontos, hogy Ő megkapjon mindent, amit szeretne. Olyan figyelmes, mindig a kedvemben akar járni, hiába ez egy érzékeny időszak, mégis jobban viselem, hogy foglalkozik velem és néha eltűri a kiborulásomat. Szeretném, ha nem csak rólam és a babáról szólna ez az egész és nem szorulna háttérbe az ő akarata.
2011. dec. 11. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:
OK, hat akkor enged meg magadnak, hogy egy labtorlove valtozz.
2011. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Most vagyok a 6. hónapban az 5.nél már én is így voltam, mint te, nem kívántam a szexet.

De nálam bevált, hogy gyertyákat gyújtottam és így romantikus hangulatba kerültem, szerencsére a férjem is romantikus így nem kapott libabőrt a gyertyáktól. :)

Próbáld ki nyugodtan, nincs veszíteni valód!

Persze azért van mikor előfordul, hogy az se segít így csak a páromat kényeztetem.

2011. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel. Látod a férjed is megértéssel van, a 3. ik szemeszterben megjöhet ám az étvágyad, de mennyire. Nálam ez úgy volt. Annyira átestem a ló túloldalára, hogy minden nap szexeltem volna, lehet nálad is igy lesz.
2011. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, de én nem csinálok ebből drámát. Mindig is úgy gondoltuk, hogy csak akkor vagyunk együtt, ha mindkettőnk akarja, mert ha egyoldalú a dolog, az szerintünk nagyon gáz. Ennyi erővel lehetne egyedül is csinálni. Én soha nem lennék képes "kiszolgálni" a férjem úgy, hogy nekem közben semmi kedvem hozzá, és ő se várná ezt el tőlem soha. Mindig elképedek az olyan véleményeken, amikor valaki azt írja, hogy kötelességből kielégíti a párját.

Ez nem lehet kötelesség szerintem.

Ne agyalj ezen, örülj, hogy a férjed megértő. Teljesen normális, hogy ez az időszak most nem feltétlenül a szexről szól.

2011. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!