Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mennyit fogytatok...

Anyukák, ti mennyit fogytatok szülés óta és hogyan?

Figyelt kérdés
Kb. 20 kg-ot kell leadnom.
2011. dec. 11. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Üdv Sorstárs! Én inkább híztam a szoptatás alatt, de most megint babát várok, így van még egy év haladékom. De engem is érdekel ez a kérdés.
2011. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

76 kg voltam amikor teherbe estem.

96 kg-al mentem szülni.

86 kg lettem szülés után.

96 kg lettem szoptatás alatt

83 kg vagyok most azaz 13 kg-ot sikerült eddig leadnom.Mi a titka?elszánt voltam és koplaltam:(

2011. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10 hetes a babóm 11 kg-t híztam de kövér voltam előtte is. Most már eredeti súlyomnál vagyok de még 15 kg-t akarok fogyni a 30-ik szülinapomig ami jövő augusztusban lesz. Ha már nem csak szoptatok akkor nekiállok majd sportolni, futni szoktam meg dvd.re tornázni. Addig meg figyelek az étkezésre de nem koplalok, és sétálok a babával amennyit tudok a téli idő miatt.
2011. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

58-al lettem terhes

80-al mentem szülni

2 év alatt mentem vissza 57-re most megint terhes vagyok:)

2011. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is 20 kg-ot szedtem fel. Szoptatás alatt híztam. :(

21 hós a lányom.

Még (vagy már csak) + 3 kg van rajtam.

Nem koplaltam, ettem normálisan. Viszont a kilók az utóbbi időben kezdtek jobban lemenni, mióta szaladgálni kell a gyerek után. Enni sem hagy rendesen, húz, hogy menjek vele... :)

De ami szerintem nekem még segített, az a Búzafű kapszula.

Napi 3x1-et szedtem/szedek, mellé bő folyadékfogyasztás ajánlott (víz).

Nyugi, le fog menni! Türelem!!!

2011. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Amíg szoptattam - kemény 6 hétig, mert leszokott a lányom a szopásról -, addig semmit nem csináltam. 3 hónapos koráig fejtem neki a tejet. És mikor már alig-alig volt, elkezdtem életmódot változtatni. Megnéztem mit eszem és megnéztem, hogy mit javasolnak. Norbi Update 1 könyvet sógornőm odaadta , plusz recepteket kerestem a neten.

Nem voltam/vagyok oda ezért az emberért, de gondoltam egy próbát megér. 5 hónapos a lányom, 2 hónapja csinálom és 10 kg lement. A könyv szerint 1 hónap - 10 kg, de én nem tartottam be mindent. Tornázni nem szoktam, viszont sokat sétálok és cipekedek. Most akarom majd itthon a zumbát elkezdeni.

2011. dec. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

82-vel lettem terhes

98-cal mentem szülni

89-cel jöttem haza a kórházból

82-re lement 4-5 hónap alatt, lúgosítást csináltam szoptatás mellett

Most 72 vagyok, a súlykontrollal tudtam leadni 10 kilót.

2011. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom és sajnos a kórházban hagyott 10kg óta semmi nem ment le rólam. Januárban szerintem elhagyom majd a kenyeret és a vacsorát, így már egyszer sikerült egy 10est leadnom. Tavasszal meg sokat babakocsizunk majd.
2011. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szia! 70kg után döntöttem úgy, hogy fogyok. (52 kg a "verseny súlyom") Most -10kg-nál tartok. Nem eszem szénhidrátot semmilyen formában, csak rizst. Ez nekem bevált...eddig, mert most teljesen leállt a fogyás. Nem tudom, hogyan tovább,az a -8kg még kellene. Azt hiszem megpróbálom a tornázást itthon.
2011. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

69kg voltam szülés előtt

85kg val mentem szülni

78 kg voltam rögtön szülés után

74 kg voltam egy hónap múlva

67 kg vagyok most, egy éves a lányom,két hete hagyta abba a szopizást

2011. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!