Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti mennyit fogytatok...

Anyukák, ti mennyit fogytatok szülés óta és hogyan?

Figyelt kérdés
Kb. 20 kg-ot kell leadnom.
2011. dec. 11. 22:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kezecs'!:)


Imádom a szánhidrátot :( Ez nem azt jelenti, hogy zabálok, mert szinte alig eszek egész nap, de nem alszom soha napközben, mindig tevékenykedek, minden nap (kivétel ilyen sz*r időben nem) sétálunk másfél-két órát.

A kórházból -10kg-al jöttem haza, de azóta semmi.

Ment lejjeb a hasam , mostmár egészen "csinos" vagyok, de a mérleg nem mutat semmit :(

És persze még közel sem vagyok az optimális testemhez.:(


Nem tudom, mit kéne, hasprés meg ilyen durva dolgok kizárva, mert műtétes vagyok, az orvos nem javasolja. Akkor csak az étkezés marad...

Valamit tennem kell.

2011. dec. 12. 12:09
 12/18 anonim ***** válasza:
nem írtad, mikor szültél. nekem 4 hónapig meg se mozdult a súlyom, 74-gyel mentem szülni, kórházban és itthon az első hétben lefolyt rólam a rengeteg víz, lettem 60 kiló, mondom 4 hónapig semmi, majd 1 hónap alatt 8 kiló minusz, és azóta is lefelé megyek. a védőnő szólt rám, hogy kezdjem el csökkenteni a szopikat, most 2x eszik még ciciből (8 hónapos) én 6 hós korában megálltam 48 kilónál és most visszahíztam 4-et. Szerintem ez már marad. Esetleg akkor hízok még pár kilót, mikor teljesen elválasztja magát. Az első babámmal is ugyanez volt, szopit abbahagyta 11 hósan, én meg 2 hét alatt 5 kilót híztam fel...
2011. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*azóta is lefelé mentem. bocs elírtam :)
2011. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
5 és fél hónapos a kicsi
2011. dec. 12. 12:24
 15/18 anonim ***** válasza:
na akkor még bőőőőőven van időd! :)))
2011. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor is rossz. És nem csak esztétikailag :)

Fáj a térdem, a bokám, szal a lábamnak nem jó :(

2011. dec. 12. 13:27
 17/18 anonim ***** válasza:

15 hós a kislányom.

58 kg-l kezdtem a terhességet.

72 kg-l zártam. 69 kg. voltam mikor hazajöttem a kótházból.

Most 60 kg vagyok.

1 hónapja nem szoptatok.

2011. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt 57 kg voltam, szüléskor 68 kg, szülés után 61..2 és fél hónapja szültem, kb 1-1,5 kg van rajtam. Nem figyelek különösebben az étkezésemre, ugyanúgy eszek mindent mint előtte, igaz elkezdtem tornázni, egyszerűbb gyakorlatokat csinálok, az szerintem sokat segít. Szerencsém volt, hogy nem híztam olyan sokat.
2012. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!