Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogytatok le a szülés...

Hogyan fogytatok le a szülés után? Légyszi csak azok írjanak, akik nem szoptatással, vagy egyből szülés után csak úgy.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sok mozgás, szoptatás mellett sok ivással. (nem kell sportolni, csak mozogni sokat) DE sokban alkatfüggő is. :-(
2009. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
4 hónapos volt a fiam, amikor elkezdtem a 90 napos fogyit. lement olyan 15 kiló, maradt 10:))
2009. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy nem tartod megfelelőnek, de mivel érinthet leírom. Én akkor amikor a szoptatás után rendeződött a ciklusom. Máson nem változtattam, csak úgy lement az a pár fölös kiló.
2009. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Én a terhességem előtt két évvel fogytam le 15kg-ot. Többek közt azért is, hogy ne kezdjem túlsúllyal a baba várást! Mivel nagyon hízékony alkat vagyok, igen durván elhíztam volna babavárás alatt ha erre a plusz 15-re hízok. Nem volt speckó diéta, a reggeli gyümi, vagy gyümilé volt, az ebéd salátaféle öntet nélkül, a vacsi kefír vagy joghurt. 2-3 naponta húst is ettem, bár nem vagyok nagy húsevő. Mikor lement 10kg elkezdtem futni. Így megszabadultam még 5kg-tól. A futással nagyon jól egyensúlyban tudtam tartani magam, ehettem szinte bármit, nem jött vissza semmi. Mellesleg élveztem is a sportot, amit azelőtt el sem tudtam képzelni:)

Most 4 hónapos a kislányom. A terhességem alatt 20kg-ot hiztam, ebből 14 még megvan. Tehát ott tartok ahol régen:). A napokban újra kezdek kocogni. Megvárom még teljesen elapad a tejci (sajna már pótolgatni kell rendesen) és elkezdem a "diétámat".

2009. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Rajtam marad 4 kg, ami viszont iszonyú makacs... most próbálok megszabadulni tőle. Minden reggel torna dvd (4 napja csinálom), lehetőleg jó kemény, ill. este 6 után már nem eszem, csak folyadék, vagy legfeljebb 1-2 szelet abonett. Napközben rendesen eszem, mert éhezni nem bírok (és nem is jó a jojó diéta miatt), az édességet is minimálisra csökkentettem, inkább bekapok 2-3 szem tik-takkot, az csak két kalóra (per darab) :) Nagggyon lassan elkezdett csökkenni a súlyom. Csak kitartónak kell lenni/lennem! Sok sikert Neked is!
2009. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én nem szoptattam, mert nem volt tejem. A terhesség alatt 7 kilót híztam. 75ről 82re.

Szülés után ez a 7 kiló egyből lement. De még így is volt rajtam egy kis plusz:)

Fél év alatt fogytam 10 kilót, de semmi extra fogyókúrát nem csináltam.

Csupán egyedül voltam egész nap a babával, a férjem estig dolgozott. Így a babán, házimunkán kívül másra nem nagyon volt időm.

Sokat sétáltunk napközben, sok vizet ittam. A reggelim általában 3 túró rudi volt, ebédet nem ettem, csak délután 5 fele volt főtt kaja, utána pedig vagy csoki, vagy gyümölcs.

Én kenyeret és hasonlókat eleve nem eszek.

Most, szülés után pont 1 évvel 12 kilóval vagyok kevesebb, mint ahogy hazamentünk a kórházból. 63 vagyok a 173 cmhez

2009. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én is egyedül vagyok a babával,de a házimunkától nekem nem megy le,pedig nem fetrengek napközben.A baj a sok nasival van.De most felfüggesztettem és meglepően jól bírom.:)
2009. ápr. 1. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszi az 50%ra lepontozást...

Nem értem, ha leírom, hogy fogytam le, abban mi a gond? Nem hazugságot írtam. De kívánom annak, aki lepontozott, hogy 25ször annyit hízzon, mint amennyit én leadtam :)

2009. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összességében 30 kilót hiztam a terhesség és szoptatás alatt. Rólam 1 gramm se ment le szoptatáskor, sőt 4 kiló felszaladt. Na de 3 hónapja diétázom, s leadtam eddig 10 kilót. Én azt csinálom, hogy nem eszem semmi liszteset (kenyér, péksüti, tészta, pizza, stb), édességet is elhagytam teljesen. A gyümölcsökkel is vigyázz, mert sok bennük a cukor!! szóval maradtak a zöldségek, sovány hússal, hal, túró, natur joghurt, néha egy kis sajt, főtt tojás. Elég egyhangú diéta, de nagyon hatásos. Figyelj oda, hogy mindenképpen szedjél mellette valamilyen komplex vitamint, nehogy legyengülj. Továbbá naponta próbálj meg 2-3 liter folyadékot inni. Ne cukros lötyiket. ja és a legfontosabb, mozogni kell a diéta mellett is!! Nekem azt javasolta az orvos, hogy naponta 2x 30 percet gyors tempóban gyalogoljak sétáltatás alatt. A futás túlsúlynál nem jó a térdizületeknek. Lényeg, hogy határozd el magad, s legyél végig nagyon kitartó. Nehéz lesz, de meg lesz az eredménye.. Én azt csináltam, hogy 5 kilónként megjutalmaztam magam valami finomsággal. Kisebb célokat tűzz ki magad elé, s azt könnyebb végigcsinálni. Megnő az önbizalmad, s szárnyakat ad a következő 5 kilóra..na hát ezek az én tapasztalataim, remélem tudtam segiteni.
2009. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 4 kiló feleslegű vagyok! Két hete tornázok Norbival reggelente és beleférek újra a régi gönceimbe!!!! :))) Csak 1,5 kg-mal kevesebbet mutat a mérleg, de mivel izmot is növesztettem, cm-ben sok (zsír) lement! Úgyhogy le van tojva, aki lepontozott!!!!!!!!!! :))))))) Kedves kérdező! Hajrá! Menni fog!
2009. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!