Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik már nem tervezte...

Anyukák, akik már nem terveztek biztosan több babát nem sajnáljátok de nagyon? Én úgy kivagyok tőle.

Figyelt kérdés
Nekem 3 van, legkisebb 1,5 éves. És mostanában annyira érzékeny vagyok hogy az hihetetlen. Pont mint szülés után is, pont olyan sz@rul érzem magam. Mindenünk megvan, 3 csodás gyerek amire vágytam. De az az érzés hogy újra nem babázhatok az annyira elkeserit. :( A minap szétszedte a férjem a kiságyat, mert csak a helyet foglalta hisz nem aludt benne. Engem annyira megviselt, hogy este úgy sirtam magamban. Éreztem hogy lezárult ismét egy babakorszak és több nem lesz. Nekem annyira fog hiányozni ez a kisbabás korszak. Imádtam. És olyan gyorsan eltelt. Most szereltük csak össze azt az ágyat és már 1,5 éves a kicsi. Ha anyagiak engednék biztosan szülnék még, de sajnos nem engedi. Mostanában bármilyen babás témától elérzékenyülök, sirok.
2011. dec. 20. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát, más meg azért sír, mert neki csak 1 lehet. Szóval még jó helyzetben is vagy. Majd ismerősöknél babázhatsz, meg ha unokáid lesznek.
2011. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Hát most én lelkileg határon vagyok, egyszer ezen, egyszer azon. A fiam lassan 5hónapos. Tegnap csináltam este egy tesztet és pozitív lett, és a ma reggeli is. Párommal már döntöttük (nem most határoztuk el), hogy egyenlőre elég ha 1 gyermekünk van. Igaza van, jelen pillanatban nehéz lenne megküszködünk még egy manóval. Ezért abortuszra megyek majd, DE nem szeretnék művi abortuszt, ezért házi praktikákat próbálok bevetni :(. Ilyen például a málnalevél tea és még keresek hátha van valami egyszerűbb megoldás is, így lehet kisebb lesz a bűntudatom... :(( És most lehet lepontozni
2011. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerekem van(másfél éves)és nem szeretnék többet...nekem ez így jó.DE sokszor mikor meglátok egy állapotos anyukát egy kicsit irigykedem,aztán gyorsan le is beszélem magam:))).

Én alig várom,hogy nagyobb legyen a lányom:).


Utolsónak:Nagyon rossz ötlet amit csinálsz,mármint hogy magad akarod elintézni...

Vetesd el ha nem tudjátok most bevállalni és kész...

2011. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most ezt nehezen fogod elhinni es sokan biztosan meg is koveznek majd erte de nekem 1 kisfiam van es orulok, hogy vegetert a babas korszak. A kisfiam jelenleg 22 honapos es en oszinten bevallom, hogy megegyszer vegig nem csinalnam a baba korszakot. Tehat en a masik veglet vagyok, ugyhogy ilyen is van. Bevallom kozrejatszik a kenyelem is de en valahogy orulok, hogy mar jatszani tudunk, meset nezni egyut, elmegyunk fagyizni, pizzazni, nem kell babakocsit vinni mindenhova meg pelenkat... es latom, hogy naprol napra ugyesebb okosabb es ertelmesebb (na meg hisztisebb :) ) a kisfiam. Nekem nem igen tetszett a baba korszak, ugyhogy nallunk nem lesz teso.
2011. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14:33-as vagyok. Jujjj masodik valaszado, en nem pontozlak le de tenleg lehet jobban jarnal ha nem probalkoznal otthoni praktikakkal mert a vegen meg valami gond lesz. :( Gondolj a meglevo gyerekedre es ne probalkozz orultsegekkel. Ahogyan mar irtak menj inkabb korhazba.
2011. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem még kicsi a második, 5 hónapos. Mindig több gyermeket szerettem volna, de amikor megszületett, a kórházban azt kérdeztem magamtól hogy "Megőrültem? Kellett nekem újra az éjszakázás, bömbölés, szenvedés a szoptatással?"

De ez az érzés nagyon hamar elmúlt és IMÁDOM a pici lányomat és a babázást minden nyűgjével együtt, mert sokkal több örömöt ad.

Én is elszomorodok, ha arra gondolok, hogy nem lesz több, főleg, hogy a 3 éves kisfiamon látom, hogy milyen hamar megnőtt.

2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt érzem. 3-at szeretnék, a párom hallani sem akar róla.

35 évesek vagyunk

A kicsi 10 hónapos és odavagyok a gyerekekért, amióta megszületett a két gyermekem.

Amikor terhes kismamikat látok, sírok belül.

2011. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. dec. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!