Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti ma milyen karácson...

Anyukák! Ti ma milyen karácsonyi előkészületeket csináltok? És csütörtökre, péntekre mi marad?

Figyelt kérdés

Mikor takarítotok?csomagoltok ajándékot?

Hanyadikán lesz fadíszítés?gyerekekkel vagy meglepi lesz?


Köszi a válaszokat!KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!!!!!!


ui:mindent írhattok ezzel kapcsolatban még:))


2011. dec. 21. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én hétfőn mindent kinyaltam, ablakot pucoltam, függönyt mostam.... Holnap még redőnyt bontanak nálunk:D

23án este összerakom a másnapi kaját, 24elzavarom sétálni a csapatot, amíg sül-fő a kaja gyors felfrissítés(porszi-felmosás, ami maszatos áttörlöm), aztán a fát apa alvás alatt befaragja(a csúcst teszem egyedül a helyére, a többit a kicsikkel_)

De a lakást már feldíszítettem(boák az ajtókra.

Elvileg kész minden, aztán majd 24én lesz ami lesz, ált 24.én 2kor dől össze nálunk a ház...

2011. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Békés Karácsonyt Neked is
2011. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ma takarítok, holnap sütök, meg még van kevés bevásárolnivaló (tej, tojás), úgyhogy ameddig a pogácsa kel, addig kiugrok az üzletbe, aztán pénteken is sütök, kalácsot meg sósrudat meg stollent, és megfőzöm a levest is. Gondolkodom a töltött káposztán, de párom a kacsamellhez ragaszkodik, majd meglátom. Aztán a szombat reggeltől kezdve ünnep lesz, nem mint hétköznapon :)
2011. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Takarításból még egy kevés hiányzik.Az ajándékok be vannak csomagolva szerencsére.Úgy néz ki,hogy holnap vesszük meg a fát.Majd 24-én együtt díszítjük a fát a 1,5 éves kisfiunkkal.Van egy műfenyőnk (kb 30-40cm-es)azt élvezettel díszítette.Főzni majd pénteken kezdek.Rántott húst,fasirtot meg rántott májat csinálunk. (a máj még kérdéses) Pogácsát és kókuszos kockát fogok sütni.Úgy volt,hogy párom a héten már nem megy dolgozni,de még holnap is mennie kell.Így sok minden be van zsúfolva.Holnap megyek fodrászhoz is.

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok én is mindenkinek!!!E.

2011. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A héten eddig mindennap takarítottam, ma sütök,holnap és holnapután már megyek dolgozni,gyerekek a mamához,így csak délután marad idő kisebb törölgetésekre,takarításokra ami még maradt.Még apával fát is megyünk venni,bevásárolni.Csomagolás is még hátra van.

24-én délelőtt a gyerekekkel együtt díszítjük a fát,ebéd után (valami gyors egyszerű) alvás,és mire felébrednek az ajándékok már a fa alatt,amit természetesen a Jézuska hozott,mert szépen feldíszítették a fát:-)Utána szépen felöltözünk és átmegyünk anyukámékhoz vacsorára,akik csak 10percre laknak tőlünk.Én ilyenkor nem is szoktam karácsonyi menüvel készülni.Másnap a testvéremékhez megyünk,26-án anyósomékhoz,aztán mi a két ünnep között látunk vendégül mindenkit,akkor sütök-főzök.

Megyek is,lányommal linzert csinálunk,mivel most nem lesz mézeskalács a linzert csináljuk olyan formákra(szívecske,csillag,fenyőfa stb.)Aztán hókiflit is.Kisfiam még alszik:-)

2011. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma dolgoztam,holnap már nincs suli,bölcsi,együtt sütünk mézeskalácsot,este elmegyek éjszakára dolgozni,pénteken még beszerezzük a menühöz valót,amit frissen kell venni,és takarítunk.

Szombaton amíg fő a töltött káposzta a pulyka levessel,addig a gyerekekkel feldíszítjük a fát.Apa dolgozik 24.én,csak este 6 után ér haza,akkor lesz ajándék bontás.


Mindenkinek Boldog karácsonyt:)!

2011. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!