Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Idegesítene ez...

Anyukák! Idegesítene ez Titeket? (férj-karácsonyi vacsi)

Figyelt kérdés

Ma karácsonyi vacsi van a férjem munkahelyén.Már délután 4 kor elkezdődött, a cégnél volt valami kis beszélgetés, majd este 6ra átmentek egy közeli étterembe.Felhívott este 6 kor a férjem h gyorsan megkajál és jön is haza....meg depis hangon közölte h nem kapott karácsonyi pénzt....

Viszont már lassan 9 óra és még mindig kajálnak......

Jogosan kezdek ideges lenni h még nem jön vagy csak fáradt lehetek és ettől vagyok hárpia?


2 kisgyerek anyukája


2011. dec. 21. 20:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg.Azért vagy ideges,mert nem vagy hozzá szokva,hogy kimarad a férjed.Ezek szerint nem egy alkoholista,vagy szórakozni járó típus.Még föl is hívott,hogy informáljon.Kicsit a saját férjemből indultam ki.Nyugi és örülj,hogy jól érzi magát.Holnap talán másnapos lesz és napokig hízelegni fog :-)).Talán.
2011. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
faradt vagy...
2011. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Csörgesd meg ha gondolod, de lehet hogy csak esznek és elment a beszélgetéssel az idő. Egy ártatlan telefont azért megereszthetsz :)

Nem vagy hárpia nyugi!

Kellemes Ünnepeket! :)

2011. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne csörgesd,ez még belefér. Olyan 11 kor kezdhetsz kiakadni,bár lehet hogy csak kicsit kiiengedi a gőzt.
2011. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem csak kiakadtál kicsit. De ne aggódj, engedd a férjednek, hogy egy kicsit kiengedje a fáradt gőzt, később nehogy ebből vita legyen. Gondolom, nem jár el túl sokat otthonról, néha neki is jár ennyi. :)
2011. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs karácsonyi céges buli. A páromnak meg volt. Hajnalig tartó. Én sem örültem túlzottan, de ez van.
2011. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

....én mióta megszülettek a gyerekek sehol nem voltam el estére, (buli,vacsi...stb).....:SS

Lehet irigy vagyok :SS És tiszta idióta ....

Szeretném h mondjuk engem is elvigyen mondjuk vacsizni,de eszébe se jut...teljesen be vagyok punnyadva... :SS

Lehet nekem is ki kellene engedni a fáradt gőzt :SSSS

Úgy érzem tiszta feszült vagyok :((((

2011. dec. 21. 21:18
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
6. vagyok. Teljesen jól írtad le a problémát. Nekem is volt ilyen, nem kevésszer. Egy-egy estére bízd csak rá a párodra a kicsiket és igenis menj el a barátnőiddel sütizni, vagy moziba, vagy akármi. Neked is jár!
2011. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen..sajnos nem ez a karácsonyi vacsi a baj...hanem h úgy érzem hogy már nem is létezem ...csak mosok, főzök,takarítok,meg pelust cserélek....

és Imádom a gyerekeimet, nem erről van szó...csak valahogy elvesztem az anyaságba :S......


Ráadásul az estét úgy zártuk h nyakig hányásban úsztam mert pont akkor jött mikor felvettem a picit...:SSS......komolyan egyszerűen kész vagyok :DDD

2011. dec. 21. 21:26
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Rád férne tényleg egy csajos este, amikor kimozdulsz egy kicsit :) Sokkal lazábban vennéd utána a dolgokat :) Remélem sikerül összehoznod! :)
2011. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!