Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyesen vagyok akkor nem...

Ha gyesen vagyok akkor nem fizetik tb-t? A munkahelyem megszűnt, nekem kellett volna fizetnem a tb-et?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet, amíg gyeden voltam addig kellett volna fizetnem. Még évekig gyesen leszek akkor ha netán meg kell műteni vagy ilyesmi fizetnem kell majd érte? De mi van azzal amit a 10 éves munkaviszonyommal befizettem? Érti ezt valaki, ha igen légyszi ne hurrogjon le senki hogy nem vagyok ezzel tisztában, köszönöm a segítséget.
2009. máj. 19. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem kell fizetni. A gyesből egyébként is vonnak TB-t. A gyes lejártáig illetve még utána 45 nap türelmi idővel jogosult vagy egészségügyi ellátásra.

2009. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Ezek szerint akkor a kórházi ellátást sem kell majd fizetnem?
2009. máj. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!