Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Esti okj-s képzés mellett...

Esti okj-s képzés mellett kell fizetnem a tb-t, ha nincs bejelentett munkahelyem?

Figyelt kérdés

Nincs bejelentett munkahelyem és érdekelne, hogy jár e a tb támogatás nekem esti okj-s suli mellé.

Érdekes mert olvastam itt egy olyan kérdést, hogy jár e esti iskola mellé a tb. A válasz mindenkitől a nem volt. Fura, mert én 19-20 évesen estin jártam gimnáziumban és baromira nem fizettem tb-t. De még csak nem is értesültem róla, hogy kéne.


2010. aug. 13. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kell. Ez szabadidős elfoglaltságnak számít, semmit nem oszt-szoroz biztosítás szempontból.
2010. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A gimnázium iskolarendszerű képzés, az okj viszont nem. Ez a különbség.
2010. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És nincs olyan "kedvezmény" hogy most okj-re járok, akkor kevesebbet kell fizetnem tb-re vagy valami ilyesmi? Vagy ígyis-úgyis ugyanannyit kell fizetnem?
2010. aug. 15. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!