Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eljött Karácsony napja!...

Eljött Karácsony napja! Gondolom már megvette mindenki az ajándékot. Na ki mit vett a babájának/kisgyerekének?

Figyelt kérdés

Nekem lányom 11 hónapos.

Mi párommal vettünk 1 hintalovat (tudom, hogy kicsi hozzá, de már sétál, pakol, magyaráz.Egyszerűen lövésem nem volt, hogy mit vegyünk!! :))Keresztszüleimtől kapunk 1 beltéri hintát, meg 1 szánkót, apukámék pedig megvették a HP kétnyelvű tanuló kutyust.

Ennyiről tudok, aztán lehet még érnek ma meg holnap meglepetések! :)


2011. dec. 24. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam hároméves, ha meglát egy leírt szót, azonnal azt kérdezgeti, hogy melyik milyen betű. Így egy kétoldalú nagy rajztáblát kap. Az egyik oldalára filctollal, a másikra krétával lehet írni, és mágneses a felülete. Vannak hozzá mágneses betűk és formák, amelyekből képeket lehet kirakni (kisautót, gyerekeket, fákat, hajót stb.). Kap még két könyvet: Lola mesék egyik kötete és egy Bogyó és Babóca.

Ott lesz még a fa alatt a diavetítő (ami még a mi családunké volt). Van egy olyan érzésem, hogy ez lesz az igazán nagy öröm:)

A családtól majd kap még ajándékot. Amit tudok: kirakó, társasjáték, mesekönyv.

2011. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos kisfiam 4 mesekönyvet, egy fa vonatszettet, fa állatos kirakót, és egy étkészletet kap, amiben van egy pici bögre is, mert folyton a mienkre pályázik. :)

A nagyszülőktől még meglepetés, mit kap, de félek, kicsit túllőttek a célon, mert mind a két családnál első és egyetlen unoka. :D

2011. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Úgy döntöttünk, hogy idén semmit nem veszünk a lányunknak, aki 5 hónapos jelenleg, mert nem fogja fel még, hogy mi zajlik körülötte.

Tavaly, amíg a pocakban volt mindent odapakoltunk, amit vettünk a szobájába, számára .. amolyan előkészületes dolgokat.


Nos, oly annyira betartottuk a magunk által felállított 'szabályt', hogy kapott egy babasálat (jövőre jó lesz), egy csörgő-zörgő babakönyvet, újabb kocsicipőt, rágókákat, csörgőket és, ami számomra fontos volt: egy malacpersely, amit majd egyszer kalapáccsal szét tud szedni, mert másképp nem jön ki a pénz :]]]

2011. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem 19 hónapos a lányom,és az este már jött a jézuska,mivel ma nem leszünk itthon.Kapott egy babakonyhát,egy barbie utánzatú vonatot,és kis babával,és egy chuck beszélő dömpert.Mindennek nagyon örült,beleértve a fenyőt is:-))Amit tudok hogy kani fog még,egy takaritó szett,és egy épitő játék.Boldog ünnepeket kivánok mindenkinek!
2011. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

SZiazstok!

1éves fiam ezeket kapja:

nagy játékszőnyeg(vagyis utak házak a szőnyegen)

kincsfaló süti bödön

1nagy autó

4kisautó

egy dob benne több hangszerrel

nagy dömper

2011. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kislányunk két éves. Mi egy horgászos fajátékot vettünk neki. Nagyszülőktől, dédiktől szánkót kap, gyurmaformázót, és egy Hello Kitty utazókonyhát.
2011. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A két éves fiamnak egy Duplo vonatot vettünk, meg egy kis mágneses rajztáblát. Anyutól ágyneműt kap és könyveket, anyósoméktól olyan Duplot, amiben állatok vannak, a volt sógornőmtól valamilyen ügyességi játékot, már nem emlékszem, hogy mit mondott, a nagybátyjától semmit nem szokott kapni. Ja, a keresztszüleitől kapott még szülinapjára egy Verdás Duplot, ez a karácsonyi ajándék is egyben. Nálunk mondjuk nagyon zsúfolt a dolog, mert december 5-én szülinap, 6-án Mikulás, most meg karácsony.
2011. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A harom eves fiunk biciklit kap, mert eddig egy kolcsonbiciklit hasznalt, viszont nagyon kicsi mar neki. Igazabol mar honapok ota kicsi, de a karacsonyt megvartuk a cserevel, igy legalabb van egy tuti ajandekunk.

A ket eves fiunk pedig ezt a ket dolgot kapja:

[link]

[link]

A nagyszuloktol kapnak mesekonyvet, ezert azt mi mar nem akartunk adni.

Bekerul karacsonyfa ala egy-egy pizsama is nekik, erre ugyis szukseg volt, de par napja talaltam aranyos mintaval mindkettojuk mereteben egyformat. Igy ez is ajandek lesz. :)

2011. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10,5 hós a kislányunk, mi is megbeszéltük, hogy egy ajit kap. FP ugráló zebrát. Azóta vettem neki egy mászó Micimackót, meg egy lapozót is. Keresztszülőktől is könyvet kap, nagyszülőktől babát meg könyvet, másik nagymamától sztem pénzt.
2011. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

kisfiam (3 é): kisautók, garázs, elemes vonatpálya,


kislányom(1é): baba, FP torony, formaberakó,


+ szintetizátor

2011. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!