Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eljött Karácsony napja!...

Eljött Karácsony napja! Gondolom már megvette mindenki az ajándékot. Na ki mit vett a babájának/kisgyerekének?

Figyelt kérdés

Nekem lányom 11 hónapos.

Mi párommal vettünk 1 hintalovat (tudom, hogy kicsi hozzá, de már sétál, pakol, magyaráz.Egyszerűen lövésem nem volt, hogy mit vegyünk!! :))Keresztszüleimtől kapunk 1 beltéri hintát, meg 1 szánkót, apukámék pedig megvették a HP kétnyelvű tanuló kutyust.

Ennyiről tudok, aztán lehet még érnek ma meg holnap meglepetések! :)


2011. dec. 24. 07:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

11 hónapos: csak játékokat adunk

- formaberakó

- ütős játékhangszerek: dob, csörgő, stb.

- játszósátor

- labda

- építőkockák, bár még csak a rombolás megy...

2011. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

4.5 hónapos kisfiunk kapott:

1 dalien hintát (tőlünk)

1 zenélős micimackót (keresztanyától)

20ezer ft-t az én szüleimtől

+1 utazóágyat szintén a szüleimtől

a többit holnap kapja meg a párom szüleitől, déditől, párom nenéjétől

keresztapától nem tudom mit kap, tőle valószínű, hogy csak januárba kap valami apróságot.

2011. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

3éves:

vonat+sínek

mesekönyv

kirakó


14hós:

montesszori torony

kirakó

baba

2011. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kisfiam 3 éves lesz. 1nagy kamiont 12 autóval, 1 csúzdát 1 gyerek lap topot távírányitós autót a többit még nem tudom.

:)

2011. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5 éves fiam tőlünk kirakót, 2 társast, 2 könyvet és egy igazi dobszettet, a pici 3 hónaposom egy plüss kutyust, és egy autóba való babatükröt. A rokonságtól meg rengeteg mindent fognak még. Csak a nagynak tudok pár dolgot, pl világító rajztábla, playmobil kamion, lego műhely, geomag mágnesjáték,
2011. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Látom nagyon sok szép, és jó ajándékot kaptak a kicsik!Remélem mindenkinek kellemesen telt a tegnapi nap!! :)

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!!

2011. dec. 25. 07:08
 17/18 anonim ***** válasza:

2 éves kapott hintalovat, Duplo készletet, kisautót és kispárnát. :)

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!!!

2011. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 princessluna33 ***** válasza:

szükségeseket kapott lányom: sima kék póló sima bugyik,zoknik sima fehér paplanhuzat, cipő, sapka sál kesztyű nadrágok, fehér trikóké.

Nagyitól. 1 kardigán 2 cipő, 3 póló(sima)

! éves lányom kapta: twilight sparkle és celestia hercegnő pónik, rarity(póni) trixie(póni) applejack(póni) sunny rays(póni)lina magica kezdődoboz, én kicsi pónim magazin samsung mobiltelefon,édességek,

2013. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!