Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Soproni anyukák, kismamák!...

Soproni anyukák, kismamák! Dokival kapcsolatosan kérdezhetnék? Lenne néhány kérdésem, a válaszokat köszönöm.

Figyelt kérdés

Erdélyi doktor magánrendelésén voltam eddig kétszer.Nem igazán volt szimpatikus, ezért hozzá többet nem szívesen mennék.Pozitívat teszteltem a napokban, melyik dokit javasoljátok?Kihez menjek el?Magánrendelésre menjek?

Fogadnak-e ígyis szívesen, ha eddig nem hozzájuk jártam?


2011. dec. 27. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Szilveszter Pétert javaslom,nagyon normális!!! 4 évvel ezelőtt a fiamat nála szültem,most probálkozunk a következő babával-remélem hamar összejön-,nála szülök ismét!A magánrendelésére járok. :-)

2011. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 717angie válasza:
Keresd fel Dr Hidas Gábort. Nagyon jó orvos, én nála szültem 11 hónapja. Tapasztalt, empatikus, kedves, minden kérdésemre türelmesen válaszolt. Semmi kétségem nem volt Vele. Rajta kívül még a Dr Peitl Szilárd, akit szívesen ajánlanék. Ő fiatalabb, és szintén ugyanezeket tudnám elmondani Róla.
2011. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, én is a Hidas dokit javaslom, nagyon kedves, segítőkész, tisztességes és becsületes orvos, bármikor számíthatsz rá! Nekem ő nem a magándokim volt, és le a kalappal előtte. Most is hozzá járok, ha bármi gondom van! Nála szültem és maximálisan elégedett voltam vele.
2012. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és őnáluk mik a tarifák, ha lehet ilyet kérdezni?szülés, magánrendelés.

Egyébként szerintetek érdemes megfogani dokit?

2012. jan. 4. 20:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Hidas doktornak van magánrendelése?mert nem találom a neten...
2012. jan. 4. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen mindenkiről vannak jó és rossz véleméynek. Szilveszter doki miatt az egyik ismerősömnek ki kellett venni a méhét szülés után, nekem személy szerint semmi problémám vele. Sőt, még szimpatikus is.

Peitl-ről nem sok jót tudnék mondani, flegma, és beképzelt, de van aki őt isteniti. Hidasról sem tudok rosszat mondani, Fertőszentmiklóson van magánrendelése, de mind rendelnek a kórházban is. Karazma sajnos február elején elmegy. Nagy Bálintot is nagyon dicsérik, én jártam hozzá sokáig, de sajnos kicsit túl van terhelve, és ez most már meglátszik a modorán, ezért lecseréltem.

2012. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pedig nagyon nagy koponya az öreg.. Én Peitlhöz szoktam járni nagyon meg vagyok vele elégedve. Magánrendelésén voltam rendes volt mindent elmagyarázott.
2012. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dr Musch Nikolett -
2014. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!