Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez olyan gáz, mással is...

Ez olyan gáz, mással is előfordult?

Figyelt kérdés
Fürdött a 16 hós drágám és kádba kakilt, gyorsan kikaptam, rendbe raktam és mentem a kádat rendbe rakni. Elkezdtem öklendezni, és a csapba sikerült is produkálnom. Annyira rossz, mivel a fiam, más azt mondja, hogy a saját gyereknél nem érzékeny ezekre, én meg igen. Más is adta már ki, vagy csak én vagyok ilyen defektes?

2011. dec. 29. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

én rendszeresen, bár akkor már állapotos voltam a másodikkal, az első 8 hónapos volt

szerintem abszolút nem gáz, miért kéne mindenkinek egyformának lennie, Te érzékenyebb vagy a szagokra, ennyi

2011. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy vagy defektes. Nálunk is előfordult, de a kád rendbetételének nemes feladata Apára maradt mert én képtelen voltam rá. Ne tud meg, hogy kergette a rókabőr a wcben : )
2011. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én a születésétől kezdve ilyen vagyok, borzasztóan utálok pelenkázni. Nem a szagok miatt, hanem egyszerűen a tudat, hogy az ott a pelusban pisi, kaki. A sajátomtól is rosszul vagyok, ha meglátom a vécében.
2011. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Á, én is ilyen vagyok. Nem mindig, de azért előfordul.

Képzeld, egyszer a nyáron a kisfiam nagyon sok meggyet evett. Odajött hozzám, látszott, hogy rosszul van, felvettem, vigasztaltam, végül elkezdett öklendezni. Gyorsan odaállítottam a vécéhez, és szegény ki is hányta az összes meggyet. Ahogy láttam, hogy gurulnak szét, félig megrágva... Basszus, LEHÁNYTAM A GYEREKEMET:D

Ott állt szegény előttem, én tartottam, hogy nehogy belefejeljen a vécébe, mert ugye, gyenge az ember, ha hány. Erre lehányom... Kész...Utána meg ő sajnált engem, hogy szegény anya...

2011. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnyugodtam, csak mert mindig mondogatták nekem, hogy a gyerekemétől nem fogok undorodni.
2011. dec. 29. 18:59
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, ne haragudjatok az off-ért, de a kedves 18:53-as történetét még most is nevetem... :) Elég vizuális típus vagyok, és elképzeltem a jelenetet. :) :) :)

Egyébként én csak a határon voltam, hogy hányjak, de nem sok hiányzott néha. Főleg amikor elkezdett már "rendes" kaját is enni, és már rendes szaga volt a kakinak, de mivel szopizik is aktívan, azért még néha elég folyékony is, hát...A férjem viszont egyszer egy pelenkázás alkalmával nem tudott megálljt parancsolni, és bevonult a fürdőbe rókázni.

Úgyhogy nem egyedi eset a tied. :)

2011. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
:DD Jót nevettem a meggyes sztorin:) Mellesleg egyáltalán nem gáz,attól,hogy a saját gyereked még gusztustalan a kaki/hányás/ egyéb dolgok...:)
2011. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Engem a kaka szag nem zavar, de a hányástól hányok én is.
2011. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A 18:53-as sztori tényleg minden visz. :)


Egyébként szerintem is normális vagy, ez érzékenységtől függ, emlékszem, apám folyton öklendezett, mikor az öcsémet pelenkázta.


Nekem meg azt mondták, az ember a saját gyereke sírását bírja… hát, engem pedig ki lehet kergetni a világból vele.

2011. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, hánytam már csak attól is,hogy a fiam popsiját töröltem ki. Meg utánna a bili tartalma.. Ez van, vagyunk páran kicsit gyengébbek,de ez nem baj, nyugi. (a meggyes sztori cssúúúúcs).
2011. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!