Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom kétszer kapta meg...

A kislányom kétszer kapta meg véletlenül a Bcg oltást a kórházban. Azt mondta a doki nem lesz következménye, de nem nyugodtam meg teljesen, felháborít, hogy ennyire figyelnek oda az ott dolgozók. Mással előfordult már ez és tett utána valamit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem is hallottam ilyenről... Úristen....

Szerintem mindenképpen tegyél valamit, jelentsd fel/be.

Remélem nem lesz semmi gond a kicsivel!!!

2011. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is kétszer kapta, de eszembe sem jutott bármit tenni, mert a dokink is nagyon lazán veszi, gondolom azért, mert nem lesz tőle semmi baja. Már 11 hónapos, mondjuk még mindig nem túl szép a helye, de ettől eltekintve jól van. :)

Ilyen előfordul, nyugi, jó babázást! :)

2011. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

talán azért nem lesz baja, mert ha az 1.re nem reagál, akkor ismétlőt adnak.

sajnálom, hogy ilyenek történnek!

Melyik kórház volt ez? Nem volt veled egész nap a babád?

2011. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez azért durva!!!
2011. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ugyanígy jártunk,(Kecskeméten)

a kórházban nem is mondták,írva se volt sehova.Amikor hazajöttünk és kijött az orvos ő vette észre.Ő is furcsállotta,de azt mondta lehet az első nem sikerült.Nem volt ebből gondunk már 8 hónapja..

2011. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!