Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teherbeesésetek előtt mennyi...

Teherbeesésetek előtt mennyi idővel kezdtetek el vitamint szedni és melyik fajtát?

Figyelt kérdés
Meddig szedtétek és hogyan ( naponta, két naponta... ?)
2011. dec. 31. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
egy hónappal előtte naponta egyet szedtem eurovit kismamavitamint
2011. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt egy hónappal ajánlatos, ha nem akkor amint kiderül a várandóság ténye! Elevitet szedek, és naponta egyet, reggeli közben!
2011. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el szedni mikor kiderült hogy terhes vagyok(6 hetesen).Elevittel kezdtem de folyamatosan rosszul voltam meg szorulásom volt mint utólag kiderült attól volt,aztán áttértem a Pregnavitra(remélem jól írtam)és ezt szedtem kb 30 hetes korig napi szinten.
2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hetes terhesen kezdtem el folsavat és mgb6-ot szedni, 12. héttől néha beveszek 1 gravidát.
2011. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oktober elejen hataroztunk ugy, hogy johet a baba, akkor kezdtem el pregnacare-t szedni, februarban fogant meg a babank.

Szules utan is szedtem, mert maradt meg bo ket havi adag. De mire elfogyott, addig ugy hataroztunk, hogy kis korkulonbseggel szeretnenk a masodik gyereket, szules utan 8 hettel voltam kontrollon, a doki is "aldasat" adta a tervunkre, ugyhogy nem s hagytam abba a szedeset. De akkor csak kb minden masodik nap szedtem, mert gyakran elfelejtettem bevenni. Innentol szamitva harmadik honapban fogant meg a masodik babank. Masodik szules utan is beszedtem a maradekot, ami szinten kb ket havi adag volt.

Szoval en tobb, mint ket es fel even at folyamatosan szedtem terhesvitamint es osszegzeskeppen semmilyen negativ mellekhatasat nem tapasztaltam. Nem nott az etvagyam, nem hiztam el es nem szultem orias babakat. (3700 es 3100 grammal szuettek.)

2011. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hónappal a tervezett teherbeesés előtt kezdtem el mind2x Elevitet szedni,

az első terhességem alatt 1 dobozzal ettem meg,a 2.gyerkőcnél végig szedtem.

2011. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!