Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mesélnétek olyan eseteket...

Mesélnétek olyan eseteket amikor valamit rosszul csináltatok? Vagy csak én vagyok ilyen idétlen?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos a kisfiam de szegénynek már el kellett viselnie párszor a bénázásomat. Pl mikor hazahoztuk az első 3 napon véletlenül testápolóval fürdettem a fürdetőkrém helyett. Vagy volt olyan, hogy a sötétben fejjel lefelé próbáltam visszarakni a cumit a szájába. Tegnap reggel pedig majdnem az orrába dugtam a mellem. :)

És még volt jónéhány ilyesmi esetünk.

Mesélnétek hasonló sztorikat, hogy tudjam nem csak én csinálok ilyeneket?


2011. nov. 24. 23:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

:)) Aranyos.


Én nem a gyerekkel csináltam ilyeneket, hanem magammal a fáradtság miatt, mikor még ilyen pici volt. pld. egyszer fogkrém helyett (kék Aquafresh) Neogranormont (szintén kék-fehér tubusos sebkrém) nyomtam a fogkefére, és fogat is mostam vele.

2011. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szegyen, nem szegyen, en a babam 6 hetes koraban jottem ra, hogy a laban is le kellene vagni a kormet. Nagyobb koraban pedig joparszor beutottem a kis fejet, ahogy emeltem fel vagy fordultam vele.
2011. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a kórházban, amikor fürdettem (csap alatt kellett fürdetni), annyira meglepődtem, hogy abbahagyta a sírást, hogy megráztam, hogy éledjen fel, mert azt hittem, valami baja van.
2011. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire pici korában vele nem történtek ilyenek, legfeljebb úgymond miatta és a fáradtság miatt leégtek kaják, kifolyt a csap ilyesmik. 9 hónaposan viszont már mutogattuk neki javában, hogy hogy ne csukja a kis ujját, kezét a szekrényajtóhoz. Ügyes is volt nem tette, én viszont sőt apuka is egyszer egyszer odacsuktuk szegénynek.
2011. nov. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

háát, igen ilyesmi velem is előfordult

most lesz 3 hónapos a kislányunk, és bizony az éjszakai félálomban (én voltam félálomban) való etetés alkalmával vettem észre, hogy oldalt volt a feje, és a fülébe nyomkodom a bimbóm. a nagyobbik gyermekünk pedig most lesz 3 éves éves, szegénykémnek pedig szoptatós teát adtam inni csecsemő korában. hál'Istennek nem volt hasfájós, megitta, nem volt gond. most meg nagyobb korában, amióta ki lett cserélve a gyerekülés a kocsiban egy magasabbra, rendszeresen beütöttem (csak koppant) szegénykém fejét, mert nem kombináltam bele, hogy magasabb az ülés. szerintem voltak még esetek, de most nem jut eszembe...

azért komolyabb baj nem történt ezidáig, remélem nem is fog!

2011. nov. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Fürdetés után rendszeressen elfejtettem pelenkát is adni rá.
2011. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a legelső pelenkázáskor nem tudtam, hogy hogyan kell felragasztani a ragasztó részét. Még jó, h nem látta senki se! :D Aztán nekünk is voltak ilyen kis emlékek, de így utólag csak kacagok rajta, fáradt is voltam, jól akartam csinálni a dolgokat, hát néha nem úgy sikerült, ahogy kellett volna! :D De szerintem enélkül nincs gyereknevelés! :D
2011. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem is bénázás, hanem figyelmetlenség. Egyszer leesett az ágyról. Nagyon sírt szegény, azóta is lelkiismeret furdalásom van. Nem rakom többet az ágyra. (ez 7 hónaposan)


Kórházban: Kevés volt a tejem és tápszerrel kellett pótolni. De eléggé megnézték a csecsemősök, hogy kinek adnak, kinek nem. Mindig olyan szigorúan kérdeztek vissza, nem is mertem már tápszert kérni. Ezért amikor hagyott a baba tápszert, a következő evésnél a maradékot a csap alatt melegítettem neki. Ezt a tapasztalatlanság meg ez a hülye szituáció hozta ki belőlem.


Most nem jut eszembe más, de tuti, hogy volt ezernyi dolog.

2011. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor peluscsere után elfelejtettem bekapcsolni a bodyt és úgy adtam rá a többi ruhát.

Amikor mentünk valahová, millió cucc, forralt víz, hűtött víz, pótcumi, plusz pléd, váltásruha, anyámkínja, csak a tápszert felejtettem el betenni a táskába.

Este is kapott d-vitamint, mert elfelejtettem, hogy már reggel megkapta. (Szerencsére ez eddig egyszer fordult elő, és a túladagolás is nehéz...)

2011. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap a bölcsis kisfiamat öltöztettem, hogy haza viszem. Levettem a benti szandált, ráadtam az overállt, a sapkát, kesztyűt, majd vissza a szandi. Szegény gyerek az utcán üvöltözött velem, hogy de Anyuci!!! Nem jó a cipő!

Vagy reggelente öltöztetem a három gyereket általában egyszerre. A nagynak csak segítek, a középsőnek kicsit többet segítek, a legkisebbel harcolok, hogy közben nem forogjon, másszon el. Természetesen csak húzom, nyúzom a középsőt, hogy maradjon már nyugton, mert ez a sapka sehogy sem megy rá. Na persze, mert a kicsié volt.

Legelső gyerekemnek kb. 2 hetesen a fejére ejtettem hajnalban a mobiltelefonomat.

Ja az is nem is olyan rég volt, hogy ülök a legkisebb előtt, és etetem. Közben természetesen szaladgál körülöttünk a másik kettő. Ő meg tekergeti utánuk a fejét. Alig bírom etetni, rákiáltok, hogy Zsoltika egyél már. Persze hatástalan. Mire a férjem megszólal, hogy Anya őt nem Kingának hívják???

2011. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!