Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erdélyi anyukák! A családi...

Erdélyi anyukák! A családi pótlékot honnan kapjátok? Milyen szervtől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én erdélyi vagyok, itt is élek, de nem tudtam, hogy nálunk van családi pótlék. Kérlek írd meg mi a román neve neki, mire gondolsz.
2012. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a köznyelvben csak : Gyerekpénz

A román nevét nem tudom, de azt hiszem hogy: alocatie copil.

2012. jan. 2. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja ez az... esküszöm, nem tudtam :)

A polgármesteri hivatalban kell igényelni, úgy tudom.

2012. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, és még annyi, hogy oda a legjobb tudomásom szerint a munkaügyi minisztériumból utalják.
2012. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én lemondani szeretném.

De mivel a szelvény ami itt van Pesten 2006/2007-es nem tudtam megállapítani, honnan utalják. Valójában a rövidítések alapján amit találtam már megszünt vagy átalakult. Köszönöm a segítséget, megpróbálom megkeresni.

2012. jan. 2. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a polgármesteri hivatalt, amelyiknél igényeltétek, ott többet mondanak majd.
2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A ceg ahova be voltal jelentve onnan igenyeld utana a polgarmesteri hivataltol szerintem
2012. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!