Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ákos névnap van február...

Ákos névnap van február 28-án, június 22-én?

Figyelt kérdés
Ha van júniusba, akkor miért nincs a naptárba?
2012. jan. 2. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. jan. 2. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:
febr.27 nem??
2012. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak is azt hittük hogy csak 1x van a névnapja (január),erre látom egy katolikus naptárban,hogy decemberben is van,meg valamelyik oldalt olvasva is láttam a decemberhez írva a névnapját. De mi maradunk a januárnál.
2012. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert a feb a fő névnap, a többi meg van.

Mi telezünk Ákossal, zsinorban a család:)

2012. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ezt a nevet választottuk de fiúnkkal február 11-re vagyok ki írva. Nem szeretném ha a születésnapja és a névnapja egy hónapban lenne.
2012. jan. 2. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:

De tarthatod a névnapját nyáron is, csak egy kis idő kell, amíg az emberek megszokják, hogy nem februárban ünnepli a névnapját, hanem júniusban.

Nálunk spec jól jön ki, hogy a köztudatban-naptárban februárt jelölik, mert Ákink június20án született.

Én feb2 tartom a névnapom, de tarthatnám novemberben is, csak azt épp senki se tudja azonnal(egy hét van a szülinapom és a névnapom között)

De az Ákosok névnapjai: 01:02, 02.27, 03:31, 06:22, válogathat.

Férjem pedig rendszerint 03:25én kapja a jókívánságokat pl kollégáktól, de mi családként 07:25én ünnepeljük a névnapját, szokás kérdése.

2012. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A férjemnek is két névnapja van a naptárban és már 30 éves de még MINDIG a másikon köszönti szinte mindenki..... azt amit tart ( ami messzebb van a szülinaptól) csak az anyja és én tartom számon kb.

Szóval az emberek következetesek tudnak ebben lenni. Ne válasszatok más nevet ezért szerintem, (legalábbis mikor én a kevés név közül ami tetszett választani tudtam végre, akkor ez volt az utolsó szempont mikor van a névnapja)cska készüljetek fel hogy mindig duplán lesz köszöntgetve:)

Az én fiam is Ákos amúgy:)

2012. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó meggyőztetek! 3 éves kislányom és férjem is nagyon Ákost szeretne. :) Én variálok!
2012. jan. 3. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!