Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik már nem szeretnét...

Anyukák akik már nem szeretnétek több babát, vagy esetleg csak pár év múlva, hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés
Tabletta vagy spirál, vagy más megoldás???
2012. jan. 4. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tabletta! A spiráltól ódzkodom a gumi meg nem vonz...

Nem volt gondom a tabletta szedésével eddig...

2012. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem szedhetek tablettát. Míg szoptatok addig gumi bár utáljuk mindketten. Utána spirál, remélem jól bírom majd, mert a 45-50 ezer ft-os Mirénára nincs pénzem.
2012. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi óvszerrel védekeztünk eddig is és eztán is az a terv.
2012. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi! Nálunk a gumi és hormonmente vacakok szóba sem jöhetnek, mert állandóan visszatérő gombás fertőzést kapok tőlük! :(

A spiráltól engem is a hideg rá, pedig a doki nagyon ajánlotta a Mirena-t. Lehet nekem is marad a tabletta egyenlőre! A gyerekek előtt is azt szedtem 5 évig, nem volt gondom vele.

2012. jan. 4. 16:39
 5/16 A kérdező kommentje:
Szundika Te mit szedsz?
2012. jan. 4. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Pharmatex hüvelykúppal.
2012. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszi, na ezek azok, amiket nem használhatok. :(
2012. jan. 4. 17:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem Mirenam lesz hamarosan.

Tablettat nem szedhetek.

Mar regebben sem lehetett, gyerekek elott Nuvaringet hasznaltam, ez hormonalis huvelygyuru, de mivel viszonylag helyileg hat, igy nem terhelte le a majamat annyira, mint a gyogyszer.

A pharmatexes dolgok nalunk kizarva, nem kockaztatok, gumi nem szimpatikus, huvelygyuru nagyon draga lenne most, sima spiral szinten nem szimpatikus, pesszariumban nem bizom meg, hormoninjekcio a majam miatt szinten nem mehet.

Szoval nekem csak a Mirena tetszik.

2012. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én már nem szülök többet, ezért az elköttetést választottam.
2012. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a 2es vagyok a 8astól elnézést de megkérdezhetném hogy a Nuvaringtől volt e vmi baja? Nekem még ezt javasolták, őszintén szólva szimpibb mint a spirál de tök ellenkezőeket mondanak orvosok is hogy más e mintha szájon át szedném a hormont.
2012. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!