Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Egyformán szeretitek...

Anyukák! Egyformán szeretitek a gyerekeiteket? Van aki jobban szereti az egyik gyermekét valami miatt? Vagy ismertek ilyen szülőt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez jo kerdes. Bar nekem a 2. meg a pociban van, olyan sokszor gyotrodom azon, h fogom e tudni ugy szeretni mint az elsot? Neha lelkiismeret furdalasom van, olyan rossz. Mas is volt ezzel igy?
2012. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak 1 babám van, de sajnos ismerek ilyet tesóméknál sajnos ez van. A nagyobb 2.5 a kicsi most lesz 1 éves. A naggyal amíg kicsi volt mindig úton voltak, sosem otthon. A kicsivel mindig otthon van, a nagyot lepasszolta oviba. A kicsi folyton kézben van, mindig kap valamit, a nagy ritkán. A kicsinek ugyurubugyuru, a naggyal elég csúnyán beszél. Ez mind az anyuka. Valószínűleg a nagyot nem ő akarta, a kicsit viszont igen.
2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 1 gyermekem van, de az a véleményem, hogy nem kevésbé vagy jobban szereted az egyiket vagy a másikat, csak máshogy.
2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Négy gyermekem van. A második gyermekem megszületése előtt én is gondoltam arra, hogy vajon tudom-e majd úgy szeretni a kicsit, mint a nagyot. Ma már mosolygok rajta. Nem tudtam, hogy a szeretet a gyerekek számával sokszorozódik és jut mindenkinek ugyanannyi. Mindegyik gyermekemet ugyanannyira szeretem, de mindegyiknek másképpen kell kimutatni, másak az igényeik.
2012. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami kóbor pontrontó járt erre. A téma szerintem nem lepontozós vitatkozós.
2012. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is azt hiszem, hogy vannak olyanok akik el se olvassák mire csak nyomogatják a kezeket.


Egyébként nekem 3 gyerekem van, mindegyiket máshogyan szeretem. Hogy jobban vagy kevésbé azt nem tudom, de máshogyan az biztos. Máshogy a kiskamasz lányt, máshogy az ovis törpét és máshogy a csecsemőt is.

2012. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én se voltam biztos benne hoy menni fog. A kicsi 3 hónapos a nagy 5 éves. Imádom őket ha lehet a nagyot még jobban mint előtte, mert persze a kicsibe meg totál szerelmes vagyok. Lehet ugyanannyira szeretni őket, max nem ugyanazért.Én arra számítottam hogy mivel mindketten fiúk tök egyformák lesznek, hát eddig sem külsőre sem belsőre nem hasonlítanak, de már a kicsi is felismeri a tesót és egymást is imádják
2012. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki ha nem is jobban, de másképp szereti a 2 gyerekét -és ez felnőtt korban elég durva tud lenni :(

Kisgyerekes ismerőseimnél.. Igen, van. Az első gyerek nem volt tervezett, ő valahogy "mostohább", úgy látom.

Én imádom mind3 gyermekemet! Egyiket sem szeretem jobban vagy kevésbé. Mindig törekszem az egyensúlyra, akár az időmet illetően, vagy az ajándékok nagysága, ár szempontjából, stb, stb. hogy ne legyen megkülönböztetés, egyik se érezhesse, hogy háttérbe szorul vagy el van nyomva. Remélem sikerül :)

2012. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!