Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dohányos anyuka már nem is...

Dohányos anyuka már nem is lehet jó anya?

Figyelt kérdés
Dohányzom.2éves a kisfiam.Kizárólag az erkélyen füstölök "cigiskabátban".Lakik egy anyuka a lakótelepen aki állandóan megjegyzéseket tesz arra hogy füstölök.Pedig nem is szívok sokat.Szerintetek az az anyuka aki cigizik már nem is lehet jó anya??
2012. jan. 4. 18:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolom, hogy ezen múlna. Bár ha belegondolsz, hogy szándékosan károsítod magad és rövidíted az életed amikor neked fel kell őt nevelned... hát az ijesztő. De attól amíg vagy, addig lehetsz jó anya dohányosan is.
2012. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Attól mert valaki cigizik még nem számít rossz anyának!!! Verd ki a fejedből ezt a butaságot!:)
2012. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
29%
Miért dohányzol? Nincs semmilyen jótékony hatása, csak káros.
2012. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
22%
Hát szerintem annyira nem vagy jó anya, ebből a szempontból, de tökéletes anya nincs.
2012. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek nincs köze ehhez. Jó anya vagy, nem ez határozza meg. Ha nem teszed ki a gyermekedet a passzív dohányzás ártalmainak, és a szoptatás sem okoz már ebből a szempontból gondot, akkor nem ártasz senkinek (csak magadnak, de ez megint a Te dolgod)).Mindenki a saját háza táján tegye a törvényt...és ne mások fölött ítélkezzen.
2012. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Hiba nélkül, rossz szokások nélkül nincs ember, így anyuka sem. Van, aki iszik terhesség és szoptatás alatt, vagy csak "nyugtatónak" hajt le egy-két kupicát, más idegbeteg lesz, mindenbe beleköt, átmegy házisárkányba.

Nem hiszem, hogy pusztán ettől lennél jó vagy rossz anya, mindnyájunknak vannak "rossz" szokásai, amik lenyugtatnak, én pl. idétlen online játékokkal pusztítom az agyam, ha már alszik a kicsi.

2012. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Én nem tisztelem a dohányosokat. És aki még anya is.... Egyet kell hogy értsek a lakotelepen lévő anyával. Nem is értem miért aztjó szívni. Csak károsít TÉGED és GYERMEKED. Nem lehetsz valami szuper anya.
2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó egy IQ bajnok, meglátszik.

A kettő nem függ össze. Amíg a gyerekedet nem károsítod, csakis magadat, addig senkinek semmi köze nincsen hozzá, hogy mit teszel. Mindenkinek a maga dolga. Ha a jó anyaság a káros szenvedélyeken múlna, akkor Mo. 90%-a rossz anya mellett nevelkedne.

2012. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
ÚÚÚÚÚr isteeeeeeeeeen egyesek azt hiszik ezen áll vagy bukik ki hogy szereti a gyerekét???????? Hát csak szólok hogy én is dohányzom naponta úgy 5 szálat de van hogy annyit sem,ezzel ellentétben egyáltalán nem érzem magam rossz anyának!Nem vagy egyáltalán rossz anya!Nagyapám ő nagy dohányos volt mégis elélt majd 80 évig és nem a dohányzásba halt bele!
2012. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Itt most aki cigizik úgy is melléd áll,aki nem az meg úgy is lehurrog!
2012. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!