Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldátok meg a munka...

Hogyan oldátok meg a munka melletti oviba/suliba vittelét-hozzatalát gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés

Nekem most elég elképzelhetetlen,hogy normálisan müködjön a gépezet...Reggel korán vinni akkor időbe menni érte/értük...De aki 6-ra jár dolgozni annak a kisiskolás gyermeke mit csinál,hogyan jár suliba?Vagy aki több müszakban dolgozik azoknál hogy van ez?Akinél több gyermek van?

Leírnátok Nekem,hogy Nálatok hogy müködik?Tudom jól,hogy megoldjuk és lesz valahogyan csak most elég nehéz elképzelni:/!!!


2012. jan. 5. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ismerősöm van, aki így járt: ott a szülők felváltva viszik reggelente és felváltva mennek érte, illetve másik szülőt kérnek meg (akikkel jóban lettek és 1 utcában laknak+ rendszeresen ajándékozzák őket fizetségképpen), ha vmi miatt sehogy nem tudják elvinni.
2012. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mi iskolánkban reggel 6-tól volt ügyelet. Persze aki 5-kor kell induljon, azon ez sem segít...

akkor tényleg a családi összefogás, vagy ha ez nem lehetséges, a fizetett segítség marad.

Kislánykoromban volt osztálytársam, akinek az anyja kikészítette a ruhát, reggelit, felhúzta a vekkert, aztán elment dolgozni. A kislány felkelt, összekészült, és elment iskolába. nem tudom hányadikban volt, de alsóban.

2012. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát igen, én is másodikos koromtól már egyedül mentem iskolába és haza délben. Megtanítottak a gázt meggyújtani és melegítettem a kaját is magamnak.

Hát az én lassan 6 éves fiamat még a vécére is kísérni kell sötétben, nem tudom elképzelni sem, hogy 1 éven belül egyedül lehetne őt hagyni, meg szerintem egy mai anyukát meg is feszítenének ilyenért.


Az én ismeretségi körömben valamelyik szülő feladta a munkáját, az, aki kevesebbet keresett. Nem egy apuka lébecolt otthon, mert kellett valaki hogy a gyerekkel legyen.

Ha nincs ismerős semmiképp. Nagyi, szomszéd néni, barátnő. Akkor nincs más megoldás.

Illetve van, bentlakásos, vagy nem is tudom hogy hívják iskola, óvóda. Most olvastam itt hogy van olyan ovi, ahol egész héten bent vannak az ilyen szülők gyerekei.

2012. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!