Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is járt úgy, hogy ment...

Más is járt úgy, hogy ment volna dolgozni, mert muszáj, kell a pénz, de nem veszik fel a gyereket bölcsődébe?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs mit tenni? Jó lenne a 25ezer Gyes helyett fizetés, mert megélhetési gondjaink vannak.
2012. jan. 6. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A szomszédomék így jártak, 1 év volt, mire sikerült bölcsibe adni a kislányt. Addig a nagymama vigyázott rá, ő ment gyesre.

Mi már 8 hónaposan várólistára írattuk, a munkahelyem melletti bölcsibe, mert helyben esélyünk sincs. 20 férőhelyes bölcsi, 12 ezres lakosú város... :(

Próbáld meg több helyre is beadni a jelentkezést, nézz családi napközi után, de nem lesz könnyű menet. :(

2012. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bp, XI. kerületben fél évet vártunk, mire felvették
2012. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A XIII. kerületben hétfői napon beadtam a jelentkezést, következő hét kedden hívtak, hogy felvették mindkettő gyermekemet a bölcsibe. Novemberben költöztünk ide.

Én a XI. kerületben dolgozom, szerettünk volna oda visszaköltözni (vidéken éltünk másfél évig) de előzetes nyomozásom azt mutatta, hogy esélyünk se lett volna, se bölcsire se ovira új lakosként. Volt olyan magánovi, ahol már volt várakozó lista.

2012. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és nincs is állandó lakcímünk itt csak tartózkodási, mert bérelt lakásban élünk.
2012. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
erre en is kivancsi vagyok en tanulni szeretnek mielott lejar a gyesem utana meg dolgozni menni mert muszaj a lanyom most 5hos ha felvesznek akkor szeptemberben kezdek a lanyomat meg bolcsibe adni
2012. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!