Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy 3 gyereked...

Létezik olyan, hogy 3 gyereked van, és mindegyik igazán jó baba?

Figyelt kérdés

akik csak esznek alszanak, míg picik, hamar átalusszák az éjszakát, nem sírósak, nem hasfájósak, ügyesen szopiznak....szóval egy család, ahol akár 3 gyerekkel is minden rendben van...

nekem kettővel minden rendben, és gondolkodunk harmadikon. tudom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ő is ilyen lesz, de én csak érdeklődöm...


2012. jan. 6. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 van, az első három teljesen megfelelt a leírásnak. A kicsi már jobban feszegeti a határainkat, de komoly probléma vele sincs. Tehát igen, létezik, mi nagyon mázlisták vagyunk, de ez ugye lutri.
2012. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyenről :)

Viszont, ha szeretnétek egy 3.-at akkor nehogy az tartson vissza, hogy lehet nem lesz jó baba. Hiszen mennyi a gyerekkor? Pár év meddig kell éjszakázni mellette ? Pár évet és utána ott az egész élet. Azon kívül egy "rosszbaba" is imádni való. Nekem az első lányom egy igazi jó baba volt. Átaludta az éjszakát mindent megevett (az más, hogy 4 évesen már feszegeti a határait) a 2. pedig ugyan már 1 éves de még van, hogy 4-5X kel kelni hozzá éjszaka válogatós stb. Persze utálok felkelni, de mindig arra gondolok, hogy ez mennyire kis része az egésznek.

Gondolkodunk mi is 3.-on és bár benne van a pakliban, hogy követve elődei példáját még rosszabb alvó és evő lesz :) Vagy még hisztisebb :), de nem érdekel :)

2012. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Állítólag létezik :) Nekem sajnos a 3-ból 2 problémásabb eset.A legnagyobbamról nemrég derült ki hogy különböző fejlesztésekre szorul ha azt akarom hogy normál iskolába mehessen 7 évesen (most ő 5). Ez nem kevés pénz idő energia. A középsőm az álom baba :) Kicsinek is ügyesen szopizott, aztán szépen evett, aludt, okos, értelmes stb.

A legkisebbem eddig extra hasfájós és még rossz alvó is nagyon.

2012. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik :)

Bár a kicsi még csak 2 éves, de eddig Ő is angyal, mint a nagytesók voltak :)

2012. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 4 van,de mindegyik más s más egyéniség.

Össze se lehet őket hasonlítani.Mondjuk annyiba egyformák voltak,hogy kicsinek mindegyik aludt szépen.De a legelső nagyon hasfájós volt és ettől sokat sírt.

2012. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!