Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz ugyanúgy zajlik 10...

Abortusz ugyanúgy zajlik 10 hetesen is mint mondjuk 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Sajnos el kell vetetnem a babát:( de mire kiderült hogy terhes vagyok már 9. hetet töltöttem. Minden teszt negatív lett, múlt hónapban meg is jött, mire végre lett egy pozi teszt már 9 hetes terhességet állapított meg a doki. De mire minden papírforma el lesz intézve, vissza kell menni a családsegítőhöz, meg befizetni a csekket, stb.. így is a leghamarabb jövő hét közepére kaptam időpontot. Addigra már a 10 hetet is betöltöm. Hogy fog történni maga a műtét? még sosem volt terhességmegszakításom, viszont egyszer már szültem, tavaly. Semmikép sem tudom megtartani ugyhogy a "ne vetesd el válaszoktól" kíméljetek.
2012. jan. 6. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Gyerekvállalás témakör????



Na mindegy. Persze, hogy ugyanúgy zajlik. Sajnálom :(

2012. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eljárás ugyanaz, még 12. héten is.

Altatás, vákuum, vérzés, lehet kis görcs, ébredés, ha minden rendben van veled, mehetsz délután haza.

2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ez a témakör.. itt van a terhesség téma is, és amúgy az egyéb kérdésekbe raktam. nem véletlenül
2012. jan. 6. 18:35
 4/11 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. jan. 6. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2. válaszoló is írta. 12. hétig ugyanúgy zajlik. Sajnálom! :(
2012. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, az eljárás ugyanaz. A műtét altatásban történik, és még aznap hazaengednek. Ha már normál úton szültél, akkor azt hiszem nincs tágítás, de ebben nem vagyok biztos. És sajnálom, hogy nem tarthatod meg. :(

Első válaszolónak: mégis melyik lenne a megfelelő témakör szerinted?

2012. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is ugyanúgy. Sajnos úgy tűnik én is hasonló cipőben járok..:-( Én is szültem már, de állítólag így is tágítanak. Megkérdezhetem, hogy hányadik hétig nem mutatta ki a teszt?
2012. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
9 hetes voltam mikor kimutatta addig nem!! ezért is aggódom. utolsó te hány hetes vagy? neked miért kell elvetetned?
2012. jan. 9. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj! 9 hetes terhesen mutatta csak ki a teszt??? Nekem egyértelmű tüneteim vannak, már van egy gyerekem, pontosan ugyanazok:-( Holnap kellene megjönnie, de már a fogamzás után 3 nappal nagyon feszült a mellem és majd' leszakad a hasam, úgy mint amikor a kislányommal állapotos lettem. A teszt még nem mutatja, hogy várandós lennék. Én nagyon szeretném, de a körülményeim miatt nem lehet:-((((

Hogy vagy? Sajnálom, hogy így alakult, de szerintem még teljesen időben vagy, ne izgulj! Állítólag a tágítás nagyon kellemetlen, de a szült nőknél ez kevésbé macerás!

A lelki állapotodat sejtem.....:-((( Ha van kedved, nyugodtan írj privit!

2012. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Örökbeadás nem jöhet szóba?


Mostanában szembesültem vele, hogy abortusznál nem érzéstelenítik a gyerekeket, az anya altatása rájuk nem hat ki.

Így a gyermek iszonyatos fájdalmakat él át, a vákumnál és a feldarabolós változatnál is.


A tíz hetes babának már bőven van fájdalomérzete... kérd meg az orvost, hogy altassa el, mielőtt kikaparja - ha nem tartod meg, legalább ne szenvedjen olyan sokat!


Remélem, a méhszájad és a méhfalad megmarad épségben, ha később babát szeretnél, sikerüljön!

2012. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!