Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bertoni foxy, Chipolino...

Beyuka kérdése:

Bertoni foxy, Chipolino Carolina, vagy Bertoni star babakocsit vegyek? Tényleg rövid a tolókarjuk? Én 164 cm magas vagyok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A Bertoninak nem (Foxy). 177 cm vagyok és nagyon kényelmes nekem olyan jó magas. (104 cm a tolókarnál nekem ez fontos szempont hogy ne kelljen görnyedve tolnom).
2012. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a FOXY-t és sajnos tényleg rövid a tolókarja és a hátsó tengelybe is gyakran belerúgok(37-es a lábam) :-(
2012. jan. 14. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj de megkérdezhetem mennyire látod strapabírónak és mennyire könnyű vele közlekedni?Nem tartod kicsinek,szűknek?

Én a Carolinát rendeltem meg mert az 20 kilóig terhelhető de a Foxy nekem is jobban tetszik!Leírod a tapasztalataidat?

Előre is köszönöm!

2012. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az irányíthatóságával nincs bajom, viszont az ülőrészéről vmiért mindig előre csúszik a gyerekem és elég rövid az egész háttámla is meg az ülőrész is. (1 éves múlt a kicsim és 80 cm).
2012. jan. 15. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,hogy válaszoltál!Utána néztem jobban és többen ezeket sorolják fel problémának a kocsival kapcsolatban.Majd meglátjuk én is így járok-e a Carolinával!
2012. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!