Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nangymama igényelheti a...

A nangymama igényelheti a gyest, ha az anyuka munkanélkülin van?

Figyelt kérdés
Én mennék munkanélkülire, azért hogy hátha hamarabb találnék munkát, mert az elmúlt 3 hónapban sajnos ez nem sikerült. A gyerekem bölcsibe jár, a nagymama igényelheti utána a gyest, ha nem jár neki semmilyen segély, vagy ilyesmi, munkahelye sincs, és velünk közös címen van bejelentve? Nagyon jó lenne, ha valaki tudna nekem ebben segíteni, vagy legalább azt hogy hol tudnék ennek utána járni(esetleg a MÁK-nál)? Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 7. 14:40
 1/3 Adrika ***** válasza:

Igen,igényelheti.

Nálunk is így volt,már nem tudom pontosan milyen papírok kellenek hozzá,a MÁK-nál kell érdeklődni!

Így megmarad a munkanélküli segélyed is és a gyes is.

Nem mindegy...

Sok sikert!

2012. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a gyerekem bölcsibe jár. Még így is igényelheti?
2012. jan. 10. 00:22
 3/3 Adrika ***** válasza:

Hát azt nem tudom,az enyém nem járt,kérdezz rá a MÁK-nál!

Sok sikert!

2012. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!