Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívjátok egymást otthon...

Hogy hívjátok egymást otthon a párotokkal? Saját neveteken, vagy apa, és anya?

Figyelt kérdés
Mi a saját nevünkön szólítjuk egymást,és múltkor megszóltak érte,de nem tudom,hogy miért,mikor nincs belőle semmi gond,mert a 21 hónapos kislányom így is apának,és anyának hív minket,meg apuci,anyucinak.És azt mondta ismerősöm,hogy nem normális,hogy mi egymást a nevünkön szólítjuk.Nekem nincs semmi bajom azzal,aki apázza,meg anyázza a másikat,de tőlem ez igy idegen,én anya,meg anyuci a gyermekemnek vagyok.Ti szerintetek se vagyunk ezért normálisak?
2010. jún. 24. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mással! :D Mi egyébként anyának-apának hívjuk egymást, de a fiunk ennek ellenére a nevén szólítja az apukáját. Nemrég megtanítottuk neki, hogy anyát és apát hogy hívják, azóta csinálja. :) Szóval erről ennyit...
2010. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a nem normális, aki ezt mondta neked!
2010. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Az a nem normális aki apázik meg anyázik inkább...mármint hogy ezt mondta így értem, de úgyis ,hogy nem normális így hívni egymást...nő meg férfi már nem is vagy ha van egy kölköd?Ezek szerint nem:D

Amúgy mi is nevezünk csak:)

2010. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A keresztnevén szólítom vagy Macimnak, ő is a keresztnevemen vagy Kicsimnek.


Apának csak akkor hívom, ha a babának utalok rá.Pl.nézd apa mit csinál, vagy most apával fogsz játszani , míg anya ezt vagy azt csinál. Stb...

2010. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Ti vagytok normálisak.

Aki a párját apának - anyának szólítja, az szerintem pszichológusra szorul.Észrevétlenül jött divatba, még jó, hogy idiótáék nem teszik kötelezővé.

Normális emberek a szüleiket szólítják így.

2010. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.Akkor megnyugodtam,mert tényleg ugy letorkolltak,hogy azt hittem hogy én vagyok a hülye.Amugy ha a kicsinek mondok valamit az apjával,akkor persz,én is azt mondom neki,hogy pl.Légyszives vidd oda apának.De neki ez a természetes,és igy is tudja,hogy ő apa,én meg anya
2010. jún. 24. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi apának és anyának hívjuk egymást ezek szerint pszichológiai esetek vagyunk. De akkor a szüleim is,mert ők is így szólítják egymást. Csak akkor hívjuk a keresztnevén a másikat ha társaságban vagyunk a ilyenkor hallja a gyerek is. Ja és akkor az sem normális aki papának és mamának hívja a nagyszülőket ügye?


Ne csináljunk már mindenből ügyet, mindenki úgy szólítja másaikat ahogy neki tetszik és ez A NORMÁLIS!

2010. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mi apa és anya vagyunk ha a gyerekek is hallják. Ennek ellenére a 2 éves fiam tegnap mikor kereste az apját, elkezdte a párom keresztnevét üvöltözni a teraszajtóból. :))) nagyon aranyos volt.

Ha meg akar nevettetni akkor engem is a becenevemen szólit, anya helyett

2010. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én nem tudnám apának szólítani a férjem, egyszerűen idegen tőlem, viszont a keresztnevén sem hívtam soha. mi cicának hívjuk egymást:) ő néha anyának hív, nagyon ritkán, de nem szeretem.
2010. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Becenevünkön szólítjuk egymást. A lányunk ettől még apáz, anyáz minket. Nekem a férjem nem az apám, hogy úgy szólítsam. Nem is jön a számra. A saját apámat hívom apának, viszont ő a lányomnak papa. Nincs ebben semmi.
2010. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!