Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Küldenétek sms példákta baba...

Küldenétek sms példákta baba születésére?

Figyelt kérdés
Pár napon belül megszületik az első gyermekünk, és az ő érkezését szeretnénk viccesen, aranyosan tudatni a rokonokkal, barátokkal. Köszönöm a példákat!
2012. jan. 7. 15:42
 1/4 anonim válasza:
2012. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szüleim nagy örömére (mikor). . . . . . megszülettem és ha már itt vagyok, elárulok néhány apróságot magamról. Szóval a csuklómra kötözött furcsa ízű szalagra azt írták én lennék . . . . . . . . . . . Talán . . . . . . . . . tincseimnek és . . . . . . színű szemeimnek köszönhetően, a nővér nénik mind oda vannak értem. Bár most még picinek érzem magam, mindössze. . . . kg és . . . . cm vagyok, de háromóránként édesanyám karjaiban bőséges ennivalót és szeretetet kapok. Igyekszem hamar megerősödni, hogy személyesen is megismerhessek mindenkit.


Elcsórtam a papa mobilját azért, hogy szóljak: 20xx.xx.xx-én xx:xx perckor megszültettem. Súlyom 3400 gramm, 51 centi vagyok és a séróm óriási.



A mai nap úgy döntöttem, hogy véget vetek az egyre fokozódó izgalmaknak és 3300 gr. súlyommal 49 cm-es termetemmel megérkeztem a nagyvilágba. Anyukámmal együtt jól vagyunk.



Laci vagyok, 2500gramm, egy darabig még nincs fogammmmm. 52 centivel születtem reggel 8-kor, óvakodok még a bortól. Sokat sírok, cicit szopok, ha megnövök majd még írok.



Üdvözöllek életem első sms-ével. Ekkor meg ekkor, ennyivel és ennyivel születtem, stb. Míg saját számom nem lesz, anyukám/apukám mobilján tudtok elérni. Pussz: baba neve



Természetesen a babátok adataival egészítitek ki őket.Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek! :-)

2012. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, azért várok még pár sms-t :)
2012. jan. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!