Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy babára és egy ovis kisgyer...

Egy babára és egy ovis kisgyerekre mennyit kell költeni havonta?

Figyelt kérdés
a minimális szükségletekre vagyok kiváncsi,
2012. jan. 9. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm változó, minőségfüggő pl a babára a pelenka kb tízezer egy hóba , ha nem anyatejes akkor tápszerre is kb tíz ezer, gyógyszer ha kell valamilyen plusz, ez meg az ,,szóval babára minimum 30 ezer szerintem egy hónapban, de ahogy nő ez úgy lesz egyre több, mivel folyamatosan növi ki a ruhákat , azokat is pótolni kell..ovis gyereknek meg kaját fizetni az oviba , ovija válogatja, hogy mennyi, aztán nálunk kellett bevinni tisztasági csomagot minden hónapba az is kb 3000 ft-volt havonta..
2012. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ovist még nem tudom, 2 éves múlott a nagy. A kicsi 5 hónapos, havi 5000 a pelusa (dm babylove, kuponnal veszem mindig). Sajnos eü-i okok miatt tápszeres lett egy hónapja, igy kb. havi 12-13 ezer lesz a tászere (6x2300 kb.). + most kezd enni egy kis almát, ezt-azt, de ezt nem számolom külön.

Ruhákat örökölte, sokat rá tudok adni a fiaméból is, nem érdekel, hogy kék...

2012. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!