Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg használ a remescar...

Tényleg használ a remescar krém a terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés
Most reklámozzák ezt a krémet a tv-ben. Van aki már kipróbálta és hatásos volt?
2012. jan. 9. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam de az nem hegekre való? Mármint műtéti vagy más sebhelyekre?
2012. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy a régi és új hegekre, illetve terhességi csíkok eltávolítására. Mondja a reklámban is, meg írja is a neten. Csak elég drága (4500/5000ft) ahhoz, h kipróbáljam, gondoltam vki vett már és tud nyilatkozni. :-)
2012. jan. 10. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, igen terhességi csíkokra is jó elvileg. Nekem a combjaim belső felén lettek csíkok, nagyon csúnyák még mindig, 1 éve szültem. Szerintem én kipróbálom.
2012. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha kipróbáltad légyszi írjál, hogy tényleg hat-e. Akár privátba, akár ide. Nekem a hasam, a combom belül, a mellem, mindenem csíkos lett...
2012. jan. 11. 08:37
 5/11 anonim válasza:

Sziasztok! Én tegnap vettem, nem nagyon bíztam benne , de eléggé csúnya maradt a hasam - egy hónapja szültem - gondoltam kipróbálom.

Azt írja 2-3 hónap kell , de nekem háromszori bekenés után láthatóan halványodtak a csíkok! Nagyon örülök hogy használ : )

2012. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha tényleg használ én is veszek!Már gondolkodtam rajta csak annyi szemét van a tv-ben hogy az ember már nem tudja eldönteni mi igaz mi nem!4 hónapos a kislányom és nekem a hasam repedt szét!Azt olvastam én is hogy régi és új hegekre egyaránt jó :) hár remélem használ!Majd írok milyen!
2012. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem a kondizástól szakadozott meg a bőröm és elég piros/vörös a hónaljamnál és a combomnál.

Én annak örülnék ha kihalványítaná vagy teljesen eltüntetné a színét. Ha valaki ilyenre használta és jó akkor írja már meg ide a tapasztalatait.

2012. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Megvettem a remescart 3 napja használom!Nem volt olcsó azt ugye bár tudjuk hogy a pici majdnem 5 ezer forintba kerül :)

Tapasztalatom igen valóban halványította már 3 nap alatt is a terhességi csíkjaimat a hasamon!Nem tudom mennyire fog eltűnni de az biztos hogy már most szemmel látható a változás!Remélem még tudok róla sok jót írni :) majd írom a tapasztalatokat!

2012. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Helló!


van valami új fejlemény? Használ a krém? Január óta eltelt egy pici idő??? Nekem is terhességi csíkokra kellene...

2012. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, varom meg en is a fejlemenyeket, visszajelzeseket. :-)
2012. márc. 9. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!