Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan jelentettétek be, a...

Hogyan jelentettétek be, a párotoknak/férjeteknek, hogy babát vártok? A nagyszülőknek mikor mondtátok el?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok terhes de ha az lennék,akkor valami kisbabával kapcsolatos tárgyat ajándékoznék neki!Pl:kiscipő,vagy rugdalózó:)
2009. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Este hazajött, leült, és kért eg ypohár vizet. Hoztam egy üres poharat amibe beletettem a tesztet. Odaadtam szó nélkül.

Először nem esett le neki :)

2009. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom hozott haza tesztet,hogy csináljam már meg,mert terhes vagyok!!!

Úgyhogy kicsit fordítva sikeredett nálunk! :o)

2009. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én küldtem neki emilen egy szülési kalkulátort. BAromi fáradt volt, megnézte, de nem nagyon fogta fel. Kérdezte is, hogy miért küldtem. Mondtam, na mit gondolsz? Na akkor esett le neki, és majd kibújt a bőréből.

A doki uhját megvártuk, de mikor az megvolt, elmondtuk a családnak is. Írtam egy kis leveet lányom nevében, és odatettük a vacsora előtt mindenki tányérjára. Örültek, és mindenki megőrizte a levelet.

2009. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam egy tesztet, mert nem jött meg a mensim, gondoltam kizárom a terhességet, mielőtt elmegyek dokihoz kivizsgálásra. Mikor a két csikot megláttam, fordult egyet a világ:) ő pont motorozott, azonnal felhivtam , nem birtam ki hogy ne mondjam el hogy pozitiv teszt lett. Szerintem csak nyekkent valamit a telefonban. Másnap mentem dokihoz, az uh eredménytől már sirt, azonnal mentünk a nagyikhoz mondani, mindenki bőgött az örömtől:)
2009. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hazajött délután. Mondom neki, "de jó, hogy jöttél, már vártunk!"

Benéz a konyhába...senki. Benéz a nappaliba....senki. azt mondja "mi az, hogy vártaTOK? Kik? Mondom:"Mi." Ő:"Jó jó, de ki az a "mi"???". Mire én rátettem a kezem a hasamra, és mosolyogva "Hát mi..."

2012. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!