Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a baba érkezését?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,hogy:Anya,Apa,terhes vagyok,hanem gondoltam valahogy másképpen kellene.
2010. aug. 29. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi adtunk poharat a kezükbe, és azt mondtuk, hogy igyunk anya, apa valamint a nagymama és a nagypapa egészségére. Le se esett nekik, csak néhány másodperc múlva:)
2010. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:)))))))))))))))))))))))

tök jó,ilyenekre gondoltam

2010. aug. 29. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ilyen kis tutyit adtunk a nagyszülőknek, nem cipőt, hanem ez a zokniszerű mamusz... odaadtam anyósomnak, nézi, nézi... mi ez... mi mosolygunk... ők is, de csak óvatosan... még mindig nem érti... végül a nyakunkba borult sírva és hozott egy üveg pezsgőt. Persze kölyökpezsgőt.
2010. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:)))))
2010. aug. 29. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vittem a kiscipő egyik párját (a másik a másik nagyszülőkhöz került) a férjem pedig pálinkával a kezében, és úgy álltunk eléjük, de én már akkor elkezdtem pityeregni, mire anyukám is rákezdett... aztán apukám és a férjem megittak az egészségünkre egy kupica pálinkát.
2010. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi is a zokni szerű mamusz féleséget adtuk. Egyik pár az egyik nagyszülőknek, a másik a másiknak.

Anyukámnak le se esett először, apa rögtön mosolygott, aztán mikor anya is felfogta mit jelent, elsírta magát.

Anyósék reakcióját inkább nem mondom... :(

2010. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerősünk a szülőknél lejátszotta az "Édes kisfiam" című számot és közölte, hogy 7 hónapja van megtanulni:D
2010. aug. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Szüleinknek telefonba visítva, többieknek sms-ben (volt vagy 60 db) újságoltuk, hogy:

"SIKERÜLT!!! 4 HETESEK VAGYUNK!"

Mindenki tudta, hogy lombikozunk, várták a híreket.

2010. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi úgy terveztük, hogy csinálunk képeslapot. Kívülre csak annyit írtunk volna, hogy : "Ne csinálj programot 2009 júniusára...". Belülre pedig azt írtuk volna, hogy : "... mert előreláthatólag akkor érkezem!" és mellé az ultrahangos képet. Sajnos nem sikerült, mert közben kórházba kerültem (semmi komoly), így anyósékkal személyesen, anyukámmal meg telefonon közöltük, mert azon a héten várt minket látogatóba. Neki úgy mondtam, hogy van egy rossz meg egy jó hírem. 1. kórházban vagyok 2. azért, mert babát várunk! :)
2010. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

anyuék 25. házassági évfordulójának idején voltam 13 hetes, gondoltam addig várunk, nem akartam elkiabálni a nagy örömöt túl korán. szóval csináltattunk egy tortát, a tetejére pedig marcipángólyát tettünk, ami vitt a csőrében egy batyut:) régebben egy esküvőn láttam ilyet. ráírattuk, hogy "Gratulálunk a nagyszülőknek!". először nem is nézték mi van ráírva, csak a gólyát. aztán az öcsém szúrta ki, hogy milyen nagyszülőknek??? aztán anyu orra elé dugtam az uh-képet, de már potyogtak akkor a könnyeink:)

anyós: mivel együtt lakunk, ő előbb tudta meg, ugye alapesetben nem szokásom kórházba járkálni, meg hányni minden reggel. szóval vele este, vacsora közben közölte a párom, hogy "mutter, készülj, a nyáron átköltözöl a kisszobába, a tiédet meg át kell építeni!" anyós azt se tudta mi van, nézett csak nagyot. mire kibökte a férjem: "...hát kell a hely a gyerekszobának!" persze vlt itt is nagy öröm, alig bírta tartani a száját.

2010. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!