Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan beszéltétek meg a...

Hogyan beszéltétek meg a párotokkal hogy babát szeretnétek?

Figyelt kérdés
Hány éves szültetek?Illetve hány évesen szülnétek?22/L
2009. máj. 24. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A párom az első randik valamelyikén már közölte, hogy 8 gyereket akar. Félig poénosan, de azért mégiscsak komolyan. Ő sosem zárkózott el a gyermekvállalás elől. Inkább rám kellet várni. Először úgy voltam, hogy majd 5-6 év mulva, aztán idővel ez csökkent 1-2 év mulvára. Akkor már több mint 5 éve voltunk együtt. És akkor sikeredett a baba egy gyógyszerszünetben. Kicsit megijedtem, de hamar felfogtam, hogy az az egyszer majd most jött el. Onnantól nem volt gond. 26 éves voltam akkor. Most 34 vagyok és a 4.-et várjuk. De itt megállunk, nem lesz 8, bár a párom még mindíg benne lenne.
2009. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akiknek babájuk,van iletve babát várnak!Gratulálok.Az én párom az anyagiakra hivatkozik.Sajnos lakás autó nincs.csak a szülöknek,én már annyira szeretnék babát!
2009. szept. 12. 21:06
 13/13 anonim válasza:

Azt be kell látni a baba sok plusz idővel, és sok plusz pénzel jár! de kit mi boldogít valakit egy poronty valakit egy autó:D

Én még nem vagyok ebben a korban (18/f) de a nővérem tavaly nyáron ismerte meg a vőlegényét, egy hónap járás után össze költöztek 4 hónap együttélés után eljegyzés (karácsonykor) esküvő augusztusban, és elvileg akkor jön is majd a baba valamikor... mind ketten szeretnének (nővérem 29 vőlegény 34) úgy érzik itt az ideje!

2010. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!