Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van másnál is, hogy a környéke...

Van másnál is, hogy a környéken, ahol laktok, se kismama se gyerek nincs?

Figyelt kérdés

a nagyszülők környékén sincs

van babám is....az ő korosztályában sincs senki akivel együtt elmehetnénk ( ez jó lenne babáknak is, mamáknak is)

de nagyobb, sulis korú gyerek sincs, pedig nekem az is van

nem tudnak kivel játszani, pedig az emlékeim szerint olyan jó volt, mikor suli után hazamentem és a szomszéd gyerekekkel is lehetett játszani...én ezt nem tudom megadni a gyerekeimnek

egyedül vagyunk, egyedül vannak

Ti ezt hogyan élitek meg? Miket csináltok?


2012. jan. 11. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez nagyon nehezen elképzelhető, hogy még iskolás gyerek sincs. Barátkozzatok az osztálytársakkal, és szüleikkel. Lehet, hogy kiderül, hogy valakinek hasonló korú babája is van.
2012. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én facebookon vagyok benne egy klubban, ahol kismamák és szülők egyaránt vannak, nekem még nem született meg a babám, de már hoztunk össze kismama és anyuka találkozót. ott vannak mindenféle helyiségből, talán találnál te is ott olyan anyukákat akik szívesen találkoznának veled és a gyerkőcökkel és mondjuk kimennétek együtt játszótérre
2012. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zkriszti3 ***** válasza:
Másik utcából jönnek a mi házunk előtt lévő játszótérre a gyerekek.Sajnos olyanok akikkel nem szeretném ha az enyémek játszanának.A házunkban is van egy 8 éves de hiába beszélgetek jókat az anyukával a gyerekeink egymással szemben idegenkednek.Ezért másik közösséget kerestünk ahol felszabadultan viselkednek a gyerekek . Hittan, sport.
2012. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

nem ide jár suliba

rossz híre van a sulinak....volt, hogy egy roma gyerek szétverte a szertárat

több utcányira nézve soha egyetlen gyereket sem láttam

én is voltam ilyen kismama klubban, de már azok a gyerekek megnőttek és amilyen klubokat találtam eddig, ott várandósok vannak többnyire

tudtok ajánlani ?

2012. jan. 11. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
anyukák és pocakosok klub, angyalok klub
2012. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!