Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem háborított fel...

Titeket nem háborított fel ami a híradóban volt ma?

Figyelt kérdés
A 4 hónapos ismeretlen nemzetiségű babára gondolok a tv2-ön.Minden jellegű válaszra + adok,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2012. jan. 11. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy kicsit "furcsa" volt számomra is.
2012. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem láttam! Leírod mi volt?!
2012. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi volt? én sem láttam
2012. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Román származású,de Magyarországon született az anya.Nem rendezte állampolgárságát.Nem ment férjhez és úgy vállalták be a babát barátjával.Most amikor már megszületett a baba,kezdenek el azon mérgelődni,hogy nem jár semmi és nem tudnak iratokat csináltatni a babának.Mit csináltak 9hónapig????Persze el kell sírni azt is,hogy 18.000ft-ból élnek,ami -10.000ft gyerektartás.Mellesleg most kötötték vissza az áramot.
2012. jan. 11. 21:49
 5/18 anonim ***** válasza:
És az ilyentől nem veszik el a gyereket? Szegény baba... Mi lesz így vele?!
2012. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hány éves az anya? Miért nem rendezte el az iratait időben? Bocsi de az ilyet nem tudom sajnálni, csak a babát. :(
2012. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
21éves és nem tűntek olyan butáknak.Inkább csak felelőtleneknek.
2012. jan. 11. 22:00
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
No igen... de azért apukának piercingre volt pénze. Ott fityegett a szemöldökében.
2012. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az háborít fel, hogy ilyenekkel foglalkoznak miközben a BKV-s vezetők ilyen meg olyan tízmilliós juttatásokat kapnak úgy, hogy a BKV-nak alkatrészre sincs pénze, így másoktól kell elvenni a pénzt,megvonni a támogatást.

Már bocsi, nem mintha nem sajnálnám a babát, de komolyan ilyen hírekkel kiszúrják az ember szemét, mindenki azon csámcsog, hogy a kiskunbüdösbütykösi kocsmában megint leütöttek valakit, míg a háttérben a vezetők azt csinálnak amit akarnak, és senki sem figyel rájuk...na mind1, ez csak az én véleményem, csak azért bátorkodtam leírni,mert azt írtad mindenkit felpontozol:P

2012. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nos ilyenkor szoktam én is elgondolkodni,hogy miről is szó a híradó.Sajnos az m1-est nem tudom nézni,mert akkor altatok.Kezd sok lenni,ahogy kivelőzik hogyan halt meg és most kinek kolduljunk téma.Persze sajnálom aki tényleg olyan,mint a 13éves rákos kislány,de tegnapi v azelőtti amikor 5 gyerekből a legkisebb meghalt.Ott is a mondanivaló lényege az volt,hogy nem tudják fizetni a hitelt.Ott is azon akadtam ki,hogy miért nem fizettek lakásbiztosítást?Persze ahol kevés a pénz,de akkor is havi 1000ft-ról beszélünk.Amit igenis ki lehet spórolni.
2012. jan. 11. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!