Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor kéne megvenn...

Szerintetek mikor kéne megvenni a kiságyat meg ilyeneket ha most 19 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor szeretnéd :) Ha nem vagytok babonásak, bármikor :)
2012. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézelödni mindenképpen el kell már kezdenetek.

Akár meg is vehetitek, de azért arra is kell gondolni hova teszitek. pl egy hideg nedves helyen ne maradjon heteken keresztül.


Mi a 25-ik hét körül rendeltük meg és 10 hét szállítási idö után jött meg de akkor már ki volt festve és fel is állítottak a szobában rögtön. másnap kitakarítottam és elkezdtem szép lassan mosni és vasalni bele.

2012. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármikor megveheted, én kb. 30 hetes voltam amikor elkezdtük a nagyobb dolgokat(ágy, babkocsi stb) megvásárolni, addig csak apróságokat vettem/vettünk.
2012. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és az nem gáz ha én használt kiságyat meg babakocsit szeretnék?
2012. jan. 12. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, nem gáz! Mi a 30. hét után kezdtünk el vásárolni, de a 20.-tól már nézelődtem. Igyekeztem arra törekedni, hogy ár-érték arányban a legjobb dolgokat vegyem meg. Sikerült is. :)
2012. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azt az agyon kopott kiságyat meg babakocsit akarok csak normálissan nézzen ki. Párom szürke-sárgát szertne
2012. jan. 12. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gaz a hasznalt kisagy, babakocsi egyaltalan, a masodik gyermekem mindent hasznaltan kapott, hiszen az elso mar hasznalta. :) Ez azert sok helyen igy van.

Ha megnezed a hasznalt dolog allapotat, akkor lehet ra kovetkeztetni, hogy milyen "korulmenyek" kozott elt az eredeti tulaj, mennyire vigyazott ra, hogyan hasznalta, lehet olyat talalni boven, ami kb pont olyan szep allapotban van hasznaltan, mintha mondjuk neked lenne mar nagyobb gyermeked es ti hasznaltatok volna.

Pl en ket gyermek utan kolcson adtam meg a kisagyunkat, pedig ez viszonylag kenyes fajta, feher szinu, de vigyaztunk ra, takaritottam rendszeresen, nem evett benne a gyerek, stb, igy szep maradt, orultek, hogy adom.

Ha visszajon es lesz harmadik gyermekunk, akkor minden tovabbi nelkul fogom hasznalni ujra.

Egyebkent meg festeni is lehet.


Vasarlasrol:

ez csak toled fugg, akar most is megveheted, ha latsz jo allapotban. Van, aki mar az elejetol szeret vasarolni, mert nagyon szeret, van, aki azert vasarol az elejetol, mert anyagilag konnyebbnek erzi, van, aki a vegere hagyja.

En speciel nem voltam oda a vasarlasert, elso terhesseg alatt sokaig dolgoztam is, nem volt konnyu a munkam, igy altalaban csak arra vagytam, hogy pihenjunk, vagy kikapcsolodjunk, nem volt kedvem soha elmenni nezelodni. Neten neztem max korbe.

Viszont mar a pozitiv teszt honapjaban is kotottem le x osszeget a szamlamon, majd minden honapban ugyanannyit, vagy tobbet (attol fuggoen, hogy volt-e tobb maradekban).

34. hetig dolgoztam, addig nem vettunk semmit. Jol tettem egyebkent, mert kb a 30. het korul kezdte el kerdezgetni a csalad, hogy van-e valamire szuksegunk, kaptunk ezt-azt, peldaul pont a kisagy volt, amit utolagos naszajandekkent kaptunk (ujat). Szoval jol jartam, hogy nem vettem semmit. Laza tempoban egy het alatt mindent beszereztunk (meg felesleges dolgokat is), aprosagokert nem is jartam, hanem webaruhazbol rendeltem meg egyhelyrol csomo piperecuccot, ingyen volt a szallitas is. Anyagilag nem ereztuk meg, hiszen mar felre volt erre rakva a penz.

Szulesig meg utana is volt tobb hetem, ha eszembe jutott, hogy valami hianzik, akkor nagybevasarlasok egy-egy dolgot megvettem.


Szoval ha ugy erzed, hogy neked nem surgos, akkor valaszthatod ezt a penzlekotos modszert is, de akar holnaptol is vasarolhatsz.

2012. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj még nem tudni mi lesz fiu vagy lány. De a szürke-sárga babakocsi jó mindkettönek?
2012. jan. 12. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a szürke- sárga színkombináció ( az én férjem is imádná) fiúnak és lánynak is! Én is használtan vettem az ikerbabakocsit, mert újonnan nagyon drága, meg ismerős ikresektől vettük a kiságyakat is.
2012. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó hogy minkét nem-nek jó
2012. jan. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!