Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20-21 hetesen már fel lehet...

20-21 hetesen már fel lehet állítani a kiságyat? Köszönöm válaszotokat

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 04:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel lehet állitani,de felesleges szerintem.Még nehezebben telik az idő,ha látod hogy ott a baba kiságya-)
2012. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fel lehet,de felesleges.én sem bírtam magammal 30 hetesen beraktam,de így korai volt utólag rájöttem.ráértem volna az utólsó hetekben.fiam 5hetes.további jó baba várást.
2012. jan. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze ha szeretnéd... ;)
2012. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. 30-32 hetesen kész voltam mindennel, majd a falat kapartam, hogy ott az üres ágy! nem bírtam nézni, hogy üres.Egyfolytában azt éreztem, hogy ott lenni kellene valakinek, így befektettem egy nagy játékmacit, a bölcsőbe meg egy másikat. A védőnő egy jót röhögött rajtam, mikor itt járt, majd mikor megszületett a fiam, emlékezett a macira:-))
2012. jan. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha megvesszük a kiságyat nem tudnánk szerintem hova rakni mert nem egyedül lakunk ebben a házban sajnos és igy megvan midenki szobája. Köszönöm a válaszaitokat.
2012. jan. 13. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is megvettük. És az ágyneműtartóba tettük.Mert anyósoméknál lakunk.Szerintem ne állítsátok fel mert csak kín lenne.Én is fel akartam, de utána belegondoltam, hogy ááá mindig ott állnék nézném.22hkm
2012. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. De még nem vettük meg mert nem tudunk választani.... Párom kék macisat nézet de nekem fogalmam sincs milyen legyen
2012. jan. 13. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!