Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akikek maradt némi...

Anyukák, akikek maradt némi súlyfelesleg! Mennyire rossz érzés látni egy vékony anyukát, aki szintén nemrég szült?

Figyelt kérdés

Zavaró, vagy nem érdekel, stb...

Nem akarok senkit megbántani, nem erről szól.


2012. jan. 13. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon -nagyon bánt,de úgy csinálok,mint aki meg van elégedve magával....

Sajnos fogyni nagyon nehéz(bár nem lehetetlen),mert pajzsmirigyes vagyok.

2012. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon rosszul esik. 6 kiló felesleg maradt rajtam, 3 hónapja szültem. Múlt héten voltam a kislányommal csípőultrahangon, ott volt egy anyuka akinek 4 hónapos volt a babája és olyan vékony volt, mintha tini lány lenne. Majdnem elsírtam magam.

Nagyon szeretnék diétázni, de még szoptatok. Tornázni meg nincs időm mert nem csak a pici babám van, hanem egy 2,5 éves kis örökmozgóm is, meg az apukájuk, aki szintén sok figyelmet igényel. Így magamra sajnos a zuhanyzáson kívül egy percem sem marad:-((

Titkon várom, hogy nagyobb legyen a babám és már ne szopizzon, azt hiszem drasztikus diétába fogok kezdeni és kemény edzésbe... Nagyon rosszul érzem így magam. Még szerencse, hogy tél van, sok ruha eltakarja a nagy hasam és a széles csípőm... Még az is kiborító, hogy új farmert kellett vennem, hogy el tudjak menni pl. gyerekorvoshoz, mert a melegítőn kívül semmi nem jön rám:-(((

2012. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

6 hónapja szültem. 20 kg-ot kellene fogynom, bár a 30 se lenne rossz :)


Igazából én jól érzem magam így is, csak nem értem, hogy hogy lehet ez, hogy én tényleg nem zabáltam, sokkal egészségesebben étkeztem kismamaként és mégis így jártam.


Most elkezdtem a 90 napos diétát. Az 5 napon vagyok, épp ma mértem és 2.7 kg.-ot fogytam!!:))

Úgyhogy nem adom fel! Csinos vagyok én, valahol mélyen :D


Az a lényeg, hogy ne sajnáljuk magunkat, hanem az úja alakkal is legyünk ápoltak, csinosak és majd lemegy. Ha meg nem akar, segítsünk neki. (pl. diéta, mozgás)

2012. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok

Igen, az is felháborít, hogy tök egészségesen étkeztem a terhességem alatt, nem zabáltam, édességet szinte egyáltalán nem ettem, fehér kenyeret is alig, amiket ettem abból is normál mennyiséget mint előtte. Mégis így jártam:-( Igaz ez már a második terhességem. Az elsőnél nem maradt ennyi...

2012. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

Én a vékony anyuka vagyok szintén 4 hónapos babával. Azért kérdeztem, mert nekem elképzelhetetlen, hogy haragudjak valakire, aki pl. magas, vagy szép a haja. (mert én alacsony vagyok, stb.)

Kaptam egy csúnya megjegyzést, nagyon rosszul esett, nem idézem. Így már kicsit jobban értem, bár nem tudom, miért kellett beszólni. Ez alkati kérdés, én nem diétázom (nem is tudnék), nem sportolok még. Tehát nem tehetek róla. Van rajtam is még, de elenyésző. A terhességek előtt is vékony voltam.

Mégegyszer köszönöm, és kitartást a fogyni vágyóknak!:)

2012. jan. 13. 17:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok

Ne törődj a féltékeny, irígy anyukák beszólásával! Légy büszke magadra, én is az lennék:-)

Nekem soha nem jutna eszembe rosszindulatút szólni a frissen szült anyukáknak csak azért mert Ő jobban néz ki mint én:-) Amúgy sem szoktam leszólni senkit... nem vagyok az a típus.

2012. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rossz érzés volt, mert én is vékony voltam a baba előtt. Igazából a szülés előtt a hasam és a csipőm volt az egyetlen részem, ami tetszett magamon. Na szülés után mindkettőtől elbúcsúzhattam. Én extrém sokat híztam a terhesség alatt (közel 40 kg-t), úgyhogy pláne rosszul éreztem magam a bőrömben. Viszont már 3 éves a fiam, sikerült visszafogynom, de nem vagyok már csontvékony, mint korábban. Idén szeretnénk még egy babát, de már előre rettegek, hogy megint elefánt lesz belőlem.


Én mondjuk nem tudtam egy vékony anyukára sem haragudni azért, mert én nem maradtam olyan, csak nem igazán értettem a dolgot, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen. Mondjuk a családom minden nőtagja elég kövér lett a gyerekek után (na meg cukorbeteg is) és én nem szeretnék így járni.

2012. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, a többség szerencsére olyan, mint Ti, vagy én. Sose bántanék így meg senkit. Ezért ért váratlanul a dolog.
2012. jan. 13. 18:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
engem az zavar, hogy nem férek bele a ruháimba. Más anyukát csak irigylek, hogy szerencsés géneket örökölt.
2012. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Vékony anyuka vagyok,minden nap sportolok. Nekem is szólt már be nem egy husi anyuka. A kedvenc témájuk, a szoptatás kilőve,mert anyatejes a 14hónapos fiam,de mindig találnak valamit,hogy miért rossz,hogy sportolok és 34es a ruhaméretem,bezzeg ők... Eszembe nem jutna valakit piszkálni,főleg,hogy nem ismerem.
2012. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!