Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budaörs_Érd környékén keresek...

Budaörs_Érd környékén keresek állást érettségivel. Az elfordulhat, h azért nem kapok meg egy állást, m van rajtam súlyfelesleg? (25n/174cm/88kg) Találkoztam már olyan álláshirdetéssel, ahol ki volt emelve, hogy csak vékony, testalkatú nőket keresnek.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ki van kötve a testalkat, akkor az biztosan hostess vagy modell állás, vagy egyéb valamelyik főút melletti állás.


Szerintem nem szabadna, hogy ez probléma legyen. Amikor jelentkezel egy állásra, még ha fényképes az önéletrajzod, akkor sem egész alakosat adsz fel, tehát nem tudják, hogy hogy nézel ki. S akármilyen irodai munkánál nem hiszem, hogy a kinézet számít.


Ha kedves vagy, hajlandó vagy tanulni, van önbizalmad, ambíciózus vagy, kell, hogy állást találj.


MOndjuk én javasolnék valamilyen okj-s papír beszerzését, mert csak érettségivel nem sok helyre tudsz elmenni.

2010. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vékony testalkatú nőket vagy modellkedéshez, vagy kur válkodáshoz szoktak keresni ("tánc")...
2010. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy számít...sajnos!Volt olyan,hogy turkálóba jelentkeztem a pincébe ruhaválogatónak és nem vettek fel,mert azt mondták nem illek oda!!!Pedig én csak 163 cm és 67 kg vagyok!!!Hát láttad volna kik dolgoztak ott!Mint a kurv@ák az út szélén...és lent a pincében,ahol a kutya sem látja őket!!!
2010. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!