Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros szülésnél miért nem...

Császáros szülésnél miért nem lehet kivenni a "zsírt"?

Figyelt kérdés

Előre bocsátom, hülye kérdés. Csak elgondolkodtam, amikor a babát kiveszik miért nem lehet a felesleget kikapni onnan?:)

2in1, gyerek+ zsírleszívás. Gondolom specko műszerek kellenek ahhoz, de milyen jó lenne már, azonnal felesleg nélkül jöhetne haza a kismama. Sztetek kivitelezhető lenne?


2009. máj. 25. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:)))) Ez jó! De szerintem nem ilyen egyszerű!
2009. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem ilyen egyszerű. :)

Egyrészről az a zsír nem csak úgy ott van. A szöveteid közé van beépülve, hajszálerek szövik át, nem lehet csak úgy kikapni. Másrészről meg bővel elég a szervezetednek egy hasi műtétből felépülni, gondolom nem lenne túl jó, ha az egész hasfalad is fájna utána a császáros sebed mellett. Kb. olyan érzés, mint mikor nagyon-nagyon izomlázad van, csak több ideig tart. Ja, és ugye hogy kikerülne a gyerek is, meg a zsír is, szépen lógna utána a bőr a hasadon. Akkor meg lehetne egyből plasztikáztatni. :)

2009. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszintén szólva rám fért volna. De ahhoz komoly altatás kéne, nemcsak EDA. De el tudom képzelni, h' már rég létezik ilyen Hollywood-i magánklinikákon.:D
2009. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mintha már hallottam volna ilyenről, de nem vagyok biztos benne, hogy ez a jó megoldás. Nekem 2 hasplasztikám volt évekkel a szülésem után, de zsírleszívás kizárt volt pont azért, mert csíkosodik a bőröm. Az kizáró ok, így maradt a szike, és 80 centis vágás (háttól hátig). TB finanszírozott :)
2009. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet, mert a has (izmok+bőr) nincs még összehúzódva, nem is tudnák egyenletesre csinálni, meg lehet hogy utána se húzódna össze a bolygatás miatt. Ezt egy orvosi műsorban is feltették kérdésnek, ott láttam.
2009. máj. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 23.11es válaszadótól szeretném kérdezni,hogy ezt hogy csinálta..van még ilyen tb finanszírozás??

Nekem totál becsíkosodott a hasam köldökig és az oldalamtól az oldalamig,combjaimon is,de sűrűn egymás mellett..borzalmasan nézek ki és lóg a hasam mint egy kismalacnak én is meg akarom majd csináltatni a hasam egy másik baba után csak jó lenn egy kis segítség anyagilag hozzá...11hónapja szültem császárral amúgy...amúgy a kérdezőnek üzenném azért nem nyúlnak ilyenkor még hozzád plasztikával-a zsírleszívás is az,meg a bőrödet azért nem korrigálják mert a szerveid ilyenkor össze vissza vannak,amit a baba szétnyomott meg a méhed sem húzódott még vissza.sztem sokkal nagyobb fájdalom mint az izomláz a szülés utáni fájdalom nekem rendesen erős méh össze húzódásaim voltak,szenvedtem mint a kutya...gyakorlatilag a vajúdást utólag éltem meg..nem úgy mint természetes szülésnél...és azt mondták igen ez ilyen csak van akinek könnyebb van akinek nehezebb..sajnos a nehezebbik kategóriába estem..

2009. máj. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!