Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen immunerősítőt adjak...

Milyen immunerősítőt adjak 6éves fiamnak? Folyton felső légúti fertőzése van. Járunk tüdőgondozóba is és ott azt állapították meg, hogy asztmás.

Figyelt kérdés
Tavaly írt fel az orvosunk Ribomunylt, de ugyan úgy beteg volt. Béres cseppet kapott még de attól hízott (így is elég jó húsba van). Most utoljára Multi tabs immunot kapott de semmi változás.
2012. jan. 16. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ezekben az agyon reklámozott humbuk-vitaminokban.

Mi Nutrilite vitaminokat szedünk, és nem szoktunk betegek lenni. Kisfiam szeptember óta jár óvodába, előtte nem jártunk közösségbe, és az első perctől fogva nincs semmi baja egy-egy kisebb náthán kívül.

2012. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Természetes dolgokat adj neki, savanyú káposztát télen, gránátalmalevet, ha tudsz olcsón, és acerola kivonatot
2012. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Anno amikor hasonló problémám volt, azt ajánlották, hogy vegyenek ki a közösségből 1 évig, ez meg is történt. 6éves voltam, azóta nem vagyok rá hajlamos.
2012. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!