Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb 3 hetes terhes vagyok....

Kb 3 hetes terhes vagyok. Március31 -én lejár a munkaviszonyom M egszüntetheti e a munkáltatóm a munkaviszonyomat ha táppénzen leszek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,mivel-a szavaidból azt vettem ki-határozott idejű a munkaszerződésed.
2012. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A határozott idejű munkaviszony lejártakor nem kell rendes felmondás, egyszerűen nem hosszabbítja meg a munkáltató és pont.

Mivel nem rendes felmondás, így nincs felmondási védelem sem terhesség, sem táppénz esetén.


Inkább titkold addig, hogy hosszabbítson, és csak utána menj táppénzre.

2012. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat Esetleg azt is tudjátok milyen ellátásban részesülhetek utána ?
2012. jan. 16. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
ha létezik még,passzív táppénz,aztán ha jogosult vagy rá,90 nap munkanélküli,aztán szoc segély.
2012. jan. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy terhes vagy? az orvosi értelemben vett 3 hetes terhesség csak 1 hetes, azaz 1 hete voltál a pároddal. Abból még bármi lehet.


A munkaviszonyodat viszont nem szünteti meg a munkáltató, mert az magától megszűnik, amikor lejár a szerződésed, mindegy hol vagy.

2012. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és passzív táppénz már nincs.
2012. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!