Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A korházban milyen ételt...

A korházban milyen ételt adnak? Vagáknak saját kaját kell bevinni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a vagáknak?
2012. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegáknak szerintem,csak biztos elgépelte.
2012. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a kaja nem túl jó, és nem hiszem,hogy lenne külön vegetáriánus étrend.
2012. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tükre elégedett voltam az étellel. Ételallergiásoknak van külön menü, szerintem vegáknak is.
2012. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsi, vegáknak
2012. jan. 18. 08:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kórháza válogatja, kérdezd meg.

Nálunk a kismamák is kaptak nem ajánlott, puffasztó és savat okozó ételeket :P És elég vacak volt a kaja.

2012. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ava87 ***** válasza:

Nálunk pocsék kaja volt, és ráadásul valami hihetetlen sósan főztek, és nagy szó, ha én ezt mondom rá, mert én alapból mindent külön megsózok. Ha én túl sósnak éreztem, akkor el lehet képzelni, hogy másoknak az már az ehetetlen kategória volt.

A vega kaját nem tudom, bár szerintem elviekben biztosítani kéne, de jobb, ha rákérdezel, még mielőtt bekerülsz.

2012. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van, ahol létezik külön menü.

Viszont kövezettek meg, de nekem nagyon jól esett bent szinte minden :)

Igaz, az első nap már iszonyú éhes voltam, mert előző nap délben ettem utoljára, így amikor meghozták az ebédet én rávetettem magam és mindent felfaltam, ráadásul ízlett is, amit ettem :) A többi anyuka meg csak tologatta a tányérján a villát és szinte tele vitték ki.

Szóval, szerintem hacsak nem különösen rosszul főznek, akkor azt a 2-3 napot ki lehet bírni.

Inkább a reggeli és a vacsora a gáz, azt mindenképpen ki kell pótolni.

2012. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Kórházban vega kaja?!?Ébresztő,az ott nem a Hilton szálló...A vega kaja kb az lesz,ha a krumplifőzelék mellől kihalászod a búvárhúst,és nem eszed meg..
2012. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!